رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

محدودیت بخش دریافت انجمن

پست های پیشنهاد شده

با سلام، بنظرم محدودیت بخش دریافت برای ما کاربر های معمولی خیلی زیاده، اولش هر 24 ساعت فقط 3 تا دانلود بود، الان نمیدونم چرا هر 24 ساعت فقط 1 دانلود مجازم تا انجام بدم.

من الان 7 تا پلاگین بوکمارک کردم اما نمیتونم دانلودشون کنم و روزی فقط 1 فایل میتونم دانلود کنم. یک هفته یعنی طول میکشه تا بتونم همشونو دانلود کنم؟!

درضمن فایل های تکراری توی بخش دریافت خیلی زیاد هست، لطفاً اگر وقت کردید بررسی کنید و فایل های تکراری رو حذف کنید تا کاربر سردرگم نشه.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام.

محدودیت دانلودی برای همه کاربران یکسان هستش. و دلیلش بخاطر فشار کم به سرورمونه. از اونجایی که هاست بنده ابری هستش و قیمت سالیانش زیاده و هیچ حمایت مالی از سوی کاربرا ندارم مجبورم این سیاست رو در پیش بگیرم. 

در رابطه با فایلهای تکراری باید بگم که فک نمیکنم فایل تکراری داشته باشیم. باز اگه موردی رو شما مشاهده کردین یه نمونشو بگین تا بررسی کنیم.

ما برای هر نسخه ای برنامه ها و پلاگینهای  مخصوص خودشونو تو انجمن قرار میدیم مثلا برای ۴.۵ و ۴.۶ فایهاشو جداگونه آپلود میکنیم. حالا شما شاید دوتا فایل رو ببینین که یکین ولی هرکدومشون برای یک نسخه هستن.

اگه نمیخواین سردرگم بشین نسبت به نسخه انجمنتون دسته بندی تون رو انتخا و فایلهاشو دانلود کنین

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

باز اگه موردی رو شما مشاهده کردین یه نمونشو بگین تا بررسی کنیم.

بله متوجه هستم که نسخه های انجمن ساز و دسته بندی ها نیاز به پلاگین های مجزا دارن، اما منظورم یک نسخه انجمن ساز و چندین نسخه پلاگین بود.

این فقط یک نمونشه:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

بله با اینکه هر سه تاشون برای نسخه ۴.۶هستن سه بار آپلود شدن. 

ممنون که اطلاع دادین حتما ادغامشون میکنم

لینک به دیدگاه

دیروز صبح یک فایل دانلود کردم الان 24 ساعت بیشتر گذشته اما هنوز نمیذاره دانلود کنم.

اگه حداقل روزی مثلاً 3 تا فایل میگذاشتین هرکسی بتونه دانلود کنه خوب میشد، من فکر میکردم روزی یک فایل میتونم دانلود کنم ولی الان میبینم دیگه کلاً هیچی نمیتونم دانلود کنم.

نصف فایل ها هم بعد از دانلود یا مشکل دارن و درست کار نمیکنن یا اینکه کار میکنن ولی اون چیزی که میخواستی نیستن.

این انجمن به اون صورت شلوغ نیست، فکر نکنم اگه محدودیت رو کمتر کنید مشکلی واسه سرورتون پیش بیاد، چون فایل هارو نگاه میکردم 90 درصدشون 0 دانلود بودن، فکر نمیکنم در هفته روی هم رفته 20 تا دانلود هم داشته باشه کل بخش دریافت اینجا، معمولاً واسه انجمن های خیلی شلوغ محدودیت دانلود میذارن.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

دوست عزیز محدودیت رو زیاد کردم.

در رابطه با دانلود نشدن باید بگم که بعضی مواقع اینترنت که قطع و وصل میشه فایل دانلود نمیشه. سعی کنید موقع دانلود فایلها از دانلودر خود مرورگر استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

در ضمن اینم بگم که شما دیروز با دو IP مختلف وارد انجمن شدین و این خودش باعث میشه که انجمن محدودیت شمارو در نظر نگیره و شما نتونین دانلود رو تمام کنین

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین