رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

موجودی حساب هر کاربر

برو به راه حل حل شده توسط javani ,

پست های پیشنهاد شده

سلام

فرض کنید داخل سایت شما یه سری فایل رو برای فروش قرار میدیم. از کجا من به عنوان کاربر بدونم چقدر در داخل سایت شما فروختم و موجودی حساب من در حال حاضر چقدر هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت

سلام کاربر گرامی،

سوال یا مشکل شما دریافت شده است و چون هیچ یک از اعضای تیم پشتیبانی در حال حاضر آنلاین نیستند به تاپیک شما بعد از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد!

توجه داشته باشید که پاسخ به موضوعات فنی ممکن است مدتی طول بکشد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

,

لینک به دیدگاه

سلام

برای اینکار اول مدیریت باید به اون گروه کاربری که اجازه فروش فایل رو دارن دسترسی بده بعدش از طریق تنظیمات منو آیتم جزئیات من رو به فهرست اضافه کنه بعد از اینکار از بخش فروشگاه به قسمت برداشتها و بعدش تنظیمات برداشت بره و موارد مورد نیاز رو تنظیم کنه. حالا کاربر هر تعداد فروش داشته باشه به عنوان اعتبار به کیف پول کاربر اضافه میشه و کاربر میتونه درخواست برداشت بده و مدیریت بعد از تایید وجه رو انتقال میده.

من این روش رو میدونم حالا نمیدونم بهکاتون بیاد یا نه. :16:

لینک به دیدگاه

به این شکل منظورتون هست باید ایجاد کنیم؟

https://ipsforum.ir/clients/credit/

فایل های خریداری شده در وب سایت رو چطوری به اعتبار حساب باید متصل کنیم که هر خرید انجام شد روی اعتبار حساب بره؟

لینک به دیدگاه

خب بعد اینکه مبالغ به کارت اعتباری فروشنده اضافه شد میتونه موقع خرید انتخاب کنه که پرداخت با کارت بانکی باشه یا با کیف پول

لینک به دیدگاه

نه شما منظور من رو از ابتدا درست متوجه نشدید. ببینید الان شما داخل ipsforum فرضا چند تا فایل برای فروش قرار دادید کاربرهایی که میان فایل های شما رو میخرن، به هر تعدادی که میخرن بیاد داخل اعتبار حسابتون. این حالتی که شما میگید  شارژ حساب هست.

لینک به دیدگاه

نه خب منم منظورم همینه. 

حتی تو تنظیمات فروشگاه هم نوشته که وقتی کاربری محصول شمارو خریداری میکنه پولش به کیف پول یا همون اعتبار حساب شما اضافه میشه و شما میتونین بفهمین که محصولتون به فروش رفته

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، javani گفته است:

حتی تو تنظیمات فروشگاه هم نوشته که وقتی کاربری محصول شمارو خریداری میکنه پولش به کیف پول یا همون اعتبار حساب شما اضافه میشه و شما میتونین بفهمین که محصولتون به فروش رفته

توی تنظیمات گشتم همچین گزینه ایی رو ندیدم، لطف میکنید یه اسکرین شات از صفحه تنظیماتی که میگید کیف پول یا همون اعتبار حساب هست رو به بنده نشون بدید؟

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون این بخش نمایش موجودی من هست که ارتباطی نداره... اون در مورد موجودی تعداد کالا در فروشگاه هست

21.jpg.cdc0489b47cf08e17f1197c4c8124cd9.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین