رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

عدم نمایش تعداد ارسال ها در حالت Grid view تالار ها در زبان فارسی

برو به راه حل حل شده توسط Support ,

پست های پیشنهاد شده

سلام، وقتی که حالت نمایش تالار های گفتگو رو روی Grid میذارم و وقتی که زبان فارسیه، تعداد ارسال (Post) های هر تالار رو نمایش نمیده.

image.png.4284368d1828e7a9e932c89419ff8eab.png

image.png.38440c36bec2530d9dc3f91c65aac5b7.png

میخواستم بپرسم چجوری میشه درستش کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

انجمنتونو بررسی کردم منتهی حالت نمایش تالارها برام فعال نبود نتونستم بررسی کنم ببینم مشکل چیه.

این مشکل شما میتونه از قالب باشه. از قالب دیفالت تست گرفتین این مورد رو؟

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

سلام

انجمنتونو بررسی کردم منتهی حالت نمایش تالارها برام فعال نبود نتونستم بررسی کنم ببینم مشکل چیه.

این مشکل شما میتونه از قالب باشه. از قالب دیفالت تست گرفتین این مورد رو؟

الان تست کنید.

قالب دیفالت هم دقیقاً همین مشکل رو داره.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

این مشکل از هسته خود سیستمه و تو انجمن من هم همین مشکل هست. اجازه بدین بررسی کنم خدمتتون میگم. تو سایت مرجع هم همین مشکلو گزارش میدم!

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

این مشکل از هسته خود سیستمه و تو انجمن من هم همین مشکل هست. اجازه بدین بررسی کنم خدمتتون میگم. تو سایت مرجع هم همین مشکلو گزارش میدم!

تشکر.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

من الان این مشکلو به طریقی تو انجمن خودم حل کردم اگر مایل باشین دسترسی بدین تا رفعش کنم

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

من الان این مشکلو به طریقی تو انجمن خودم حل کردم اگر مایل باشین دسترسی بدین تا رفعش کنم

واسه ورود به ادمین پنل کلی محدودیت گذاشتم تا بجز خودم کسی نتونه وارد بشه، یکم سخته بخوام اونارو بردارم و دوباره بذارم. اگه امکانش هست یه توضیح کوچیک بدین خودم انجام بدم.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
  • راه حل
20 ساعت قبل، MH11 گفته است:

واسه ورود به ادمین پنل کلی محدودیت گذاشتم تا بجز خودم کسی نتونه وارد بشه، یکم سخته بخوام اونارو بردارم و دوباره بذارم. اگه امکانش هست یه توضیح کوچیک بدین خودم انجام بدم.

من احتمال میدم مشکل شما از ترجمه زبان فارسی باشه. برای بررسی این مشکل زبان مورد نظر رو ویرایش کنین و کلید posts_number رو جستجو و اصلاحش بکنین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • تیم مدیریت

این تاپیک بدلیل یافتن راه حل از سوی کاربر، قفل شده است. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید لطفا تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین