رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

مشکل در قسمت نوار ابزار ها

برو به راه حل حل شده توسط Support ,

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم به نوار ابزار ها چند تا دکمه جدید اضافه کنم ولی نمیشه میگه قبلا نصب شده image.thumb.png.19406add5291cd706063101a46ee1771.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 10
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل | موسس سایت

سلام.

خب شما باید افزونه هایی رو که نیاز دارین و نصب نیستن رو نصب کنین.

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

این افزونه نصب نیست تو نوار ابزار میخوام اضافه کنم ولی نمیشه اسکرین گرفتم پیوست شد

image.thumb.png.8d7a66eafe536e1463f61a85d83bf870.png

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

اگر نصب هست از قسمت پایین که این افزونه هست با موس بگیرین و به قسمت بالا اضافه کنین بعدش روش کلیک کنین و در صفحه بعدی دسترسیشو تنظیم کنین که کیا استفاده کنن

لینک به دیدگاه

اون پایین نیست که با کشیدن بیارمش بالا اینجا میخوام دستی اضافه کنم که که خطا میده

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

فایل رو اینجا قرار بدید تا بررسی کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این پلاگین از قبل به طور پیشفرض نصب شده. اگه نمیبینینش یبار دکمه بازگردانی رو بزنین

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، javani گفته است:

دوست عزیز این پلاگین از قبل به طور پیشفرض نصب شده. اگه نمیبینینش یبار دکمه بازگردانی رو بزنین

تا جایی که من بررسی کردم بعد نصب نبود تو ادیتور دستی هم که خواستم اضافه کنم نمیشه اون چیزی که شما میگید هست کد ادیتور نیست بخشی هست که کد میتونیم بذاریم تو باکس مشخص

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
  • راه حل
20 دقیقه قبل، pouriyajj گفته است:

تا جایی که من بررسی کردم بعد نصب نبود تو ادیتور دستی هم که خواستم اضافه کنم نمیشه اون چیزی که شما میگید هست کد ادیتور نیست بخشی هست که کد میتونیم بذاریم تو باکس مشخص

در تظیمات گروه کاربری تو تب اول دسترسی استفاده از کدهای html رو برای خودتون فعال کنین. برای تست در انجمن در ویرایشگر نگا کنین ببینین افزوده شده یا نه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین