رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

ریدایرکت لینک

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد، من چندین سوال راجب این قضیه دارم که همرو مطرح می کنم ممنون میشم پاسخ بدید 

1- آیا راهی هست که بتوانیم فایل های آپلودی در سایت های آپلود فایل  از نظر ویروس بررسی کنیم؟

2- چگونه بفهمیم شخصی که قصد آپلود داره آدم مطمعنیه؟ در کل من قصد طراحی سیستمی رو دارم که همه بتونن مشارکت کنن و فایل آپلود کنن اما داخل هاست نه داخل آپلودر های ایرانی یا خارجی، ولی مشکل اینه که چطور بفهمیم یکی قابل اعتماده و قصد نداره ویروس پخش کنه؟ در کل این یه مشکلی هست که امیدوارم شما یا کسی دیگری بتونه راه حلی بده و کمکم کنه در خصوص این موضوع

3- آیا میتونم یک صفحه خاص برای ریدایرکت کردن درست کنم؟ مثلا وقتی روی یک لینک دانلود کلیک می کنن که این لینک خارج از انجمن ماست در یه سایتی آپلود شده، چطور میتونم صفحه ای درست کنم مثل این صفحه:

bandicam 2021-01-26 19-54-39-014.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 1
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل | موسس سایت
در 25 دقیقه قبل، Alex mason گفته است :

1- آیا راهی هست که بتوانیم فایل های آپلودی در سایت های آپلود فایل  از نظر ویروس بررسی کنیم؟

تا اونجایی که منظورتون رو متوجه شدم میتونین از این لینک کمک بگیرین طوری که فایل آپلودیتون رو آپلود میکنین و سایت با اسکن میگه که فایلتون سالمه یا نه

در 27 دقیقه قبل، Alex mason گفته است :

2- چگونه بفهمیم شخصی که قصد آپلود داره آدم مطمعنیه؟ در کل من قصد طراحی سیستمی رو دارم که همه بتونن مشارکت کنن و فایل آپلود کنن اما داخل هاست نه داخل آپلودر های ایرانی یا خارجی، ولی مشکل اینه که چطور بفهمیم یکی قابل اعتماده و قصد نداره ویروس پخش کنه؟ در کل این یه مشکلی هست که امیدوارم شما یا کسی دیگری بتونه راه حلی بده و کمکم کنه در خصوص این موضوع

این مساله کاملا شخصیه و بسته به اعتماد شما به طرف مقابل داره که همچین دسترسی بهش میدین. ولی میتونین لینکها و فایلهای آپلودی رو محدود کنین تا بعد از تایید مدیریت نمایش داده بشن البته این کار هم به مرور که حجم روزانه آپلود میره بالا برسیشون غیر ممکن هستش.

در 29 دقیقه قبل، Alex mason گفته است :

3- آیا میتونم یک صفحه خاص برای ریدایرکت کردن درست کنم؟ مثلا وقتی روی یک لینک دانلود کلیک می کنن که این لینک خارج از انجمن ماست در یه سایتی آپلود شده، چطور میتونم صفحه ای درست کنم مثل این صفحه:

تو تنظیمات انجمن میتونین تنظیم کنین که لینکها تو صفحه جدیدی باز بشن یا میتونین لینک فایل یا سایت رو با یه تیکه کد HTML تعریف کنین که تو ثفحه جدید باز کنه

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین