رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

پردازش نشدن پس زمینه

پست های پیشنهاد شده

سلام من تو کنترل پنل پردازش پس زمینه دستی میزنه ولی کامل نمیشه

و 265,588 بیشتر...

این پردازش ها به صورت دسته ای در پس زمینه اجرا می شوند و ممکن است مدت زمان طولانی تا تکمیل آنها طول بکشد.
همچنین، شما می توانید به صورت دستی پردازش ها را اجرا کنید و تا اتمام آن ها صبر نمایید.

این میزنه و در نهایت پردازش نمیشه یعنی کامل نمیشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، mahdi گفته است :

سلام من تو کنترل پنل پردازش پس زمینه دستی میزنه ولی کامل نمیشه

و 265,588 بیشتر...

این پردازش ها به صورت دسته ای در پس زمینه اجرا می شوند و ممکن است مدت زمان طولانی تا تکمیل آنها طول بکشد.
همچنین، شما می توانید به صورت دستی پردازش ها را اجرا کنید و تا اتمام آن ها صبر نمایید.

این میزنه و در نهایت پردازش نمیشه یعنی کامل نمیشه

بر حسب تجربه خودم زمانی این اتفاق میفته که تعداد اعضا کم باشی (یا حتی از ویبولتین به ips کانورت کرده باشی)

توی این مرحله بهترین راه اینه دونه دونه بصورت دستی بزنی تا تکمیل بشن.میتونی برای دریافت راهنمایی بیشتر عکس هم بذاری از قسمت مذکور

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MOHAMAD گفته است :

بر حسب تجربه خودم زمانی این اتفاق میفته که تعداد اعضا کم باشی (یا حتی از ویبولتین به ips کانورت کرده باشی)

توی این مرحله بهترین راه اینه دونه دونه بصورت دستی بزنی تا تکمیل بشن.میتونی برای دریافت راهنمایی بیشتر عکس هم بذاری از قسمت مذکور

دونه دونه چجوری؟میشه در مورد دونه دونه توضیح بدی

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام. 

دوست عزیز پردازش های پس زمینه به خودی خود ایجاد نمیشن. و میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که یکیش میتونه به دلیل تبدیل از سایر انجمن سازها باشه یا اینکه برای تصاویر واترمارک فعال کرده باشی و تا بخواد روی همه تصاویر اعمال بشه زمان میبره. 

تو همون قسمت پردازش های پس زمینه اجرای دستی رو بزنین تا سریعتر تموم شن

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین