رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

معضلی بنام افزایش حجم دیتابیس IPS

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

موضوع حجم دیتابیس یه مسئله ای هستش که حقیقتا باعث نگرانی من و خیلی از دوستان دیگر هستش

جدیدا میبینم و شاهد این موضوع هستم که دوستانی از این موضوع گلایه میکنن که با اینکه انجمن رو تازه نصب کردن بازم حجم دیتابیسشون زیاده، یکی از عزیزان میگفت حجم دیتابیسش حدود 60 مگابایت شده!

چه راهکارها و ترفندهایی رو میدونید و پیشنهاد میدید و وجود داره که حجم دیتابیس IPS نجومی نشه!

@Arash.Ranjbar آرش جان برام جای سواله بدونم بعد از حدود 2 3 ماه از احداث انجمن حجم دیتابیستون چقدر شده؟ و اینکه برامون بگو چه حرکت هایی رو پیاده سازی کردی

🙏

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

در هم اکنون، Sajjad گفته است :

جدیدا میبینم و شاهد این موضوع هستم که دوستانی از این موضوع گلایه میکنن که با اینکه انجمن رو تازه نصب کردن بازم حجم دیتابیسشون زیاده، یکی از عزیزان میگفت حجم دیتابیسش حدود 60 مگابایت شده!

سجاد جان این موضوع میتونه دلایل زیادی داشته باشه که من به مهمترینشون اشاره میکنم:

1. میبینی چون اوایل تاسیس انجمن هستش مدیر میاد کلی تنظیمات و پیکربندی تو انجمن انجام میده که همه این کارا دونه به دونه تو لاگهای مدیریتی ثبت میشه که راه حلش هم پاک کردن این لاگها از قسمت مدیران تالار هستش یا حداقل زمان ذخیره سازی رو کمتر کنن

2. بعضی از مدیران میان تاریخچه ایمیل ها و نام کاربری کاربران رو فعال میکنن که این خودش هم باعث افزایش حجم دیتابیس میشه در حالی که اصلا به این تاریخچه نیازی نیست که کاربران ببینن

3. تاریخچه مطالب به صورت پیش فرض روی 365 روز تنظیم شده در حالی که اصلا نیازی به اینکار نیست

کلا ثبت لاگها تو انجمن بیشتر حجم دیتابیس رو اشغال میکنن. و این افزایش حجم بیشتر برای کسایی مشکل ایجاد میکنه که در آینده بخوان انجمن رو منتقل کنن یا محدودیت حجم دیتابیس دارن.

اینم بگم که کیفیت هاست هم تو این مورد دخیل هستش (برای بررسی بهتر میشه تو یه هاست دیگه هم تست کرد)

در هم اکنون، Sajjad گفته است :

آرش جان برام جای سواله بدونم بعد از حدود 2 3 ماه از احداث انجمن حجم دیتابیستون چقدر شده؟

من با این تعداد مطالب و فایلها حجم دیتابیسم تا الان شده حدودا 66 مگ

cPanel-Main.png

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین