رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

چند سوال در رابطه با بخش فایل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید !

ببخشید یه چند تا سوال راجب بخش فایل ها داشتم ! ممنون میشم راهنماییم کنید !

وقتی میخام پیشوند جدید اضافه کنم با افزونه advanced tags prefixes ارور زیر رو دریافت میکنم !

00.thumb.png.662eafdc93e89acc1fd15b68eb997946.png

افزونه دیگه ای هست که قابلیت اینو داشته باشه !؟

بدون این افزونه و از سمت خود سیستم اقدام کردم و... مشکل زیر رو دارم ! اگه اینا حل شه که که دیگ احتیاجی به افزونه ندارم !

مثلا کاربر میخاد تو تالار فیلم ها پست ارسال کنه ( اینجا وقتی پیشوند انتخاب نکنه خالی میمونه ) من میخام جوری باشه که حتما باید پیشوند انتخاب کنه !

و اینکه مثلا تو همون تالار فیلم خواست پست ارسال کنه ( از قبل پیشوند فیلم انتخاب شده باشه و بدون پیشوند نتونه پست رو ارسال کنه و پیشوند جدید هم نتونه ایجاد کنه )

و اینکه مثلا پیشوند فیلم قرمز یا سریال آبی و.... هر کدوم از پیشوند ها رنگ جداگونه داشته باشه !

میخام اینجوری باشه !

باید چیکار کنم !؟

الان بنده یه فایل تو بخش دانلود فرستادم و...

ولی یه عکس اون فایل به 4 تا تبدیل شه !

585.png.e5c99419482acad77ae4a2f6b4740fe0.png.7db142e140fa8a06a38ccdd2ac1e1216.png

چرا !؟

برای اینکه فقط یک بار آپلود شه باید چیکار کنم !؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت
در 14 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

وقتی میخام پیشوند جدید اضافه کنم با افزونه advanced tags prefixes ارور زیر رو دریافت میکنم !

این خطا نشون میده که افزونه با نسخه جدید هماهنگ نیست بجاش میتونین از نسخه جدیدش که تو انجمن موجوده استفاده کنین. 

در 15 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

بدون این افزونه و از سمت خود سیستم اقدام کردم و... مشکل زیر رو دارم ! اگه اینا حل شه که که دیگ احتیاجی به افزونه ندارم !

بدون افزونه هم میشه از تگهای رنگی استفاده کرد بدون استفاده از برنامه خاصی. کدهاشو فردا براتون میفرستم. چون الان دسترسی به سیستم ندارم. 

در 16 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

مثلا کاربر میخاد تو تالار فیلم ها پست ارسال کنه ( اینجا وقتی پیشوند انتخاب نکنه خالی میمونه ) من میخام جوری باشه که حتما باید پیشوند انتخاب کنه !

ببینید اینکه کاربر رو اجبار کنید که حتما از پیشوند استفاده کنه تو سیستم همچین کاری نمیشه کرد. اگه از کدنویسی سر در بیاریم میدونین که برای تگهای input میشه شاخصه required تعریف کرد ولی برای این نمیشه. 

در 18 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

و اینکه مثلا تو همون تالار فیلم خواست پست ارسال کنه ( از قبل پیشوند فیلم انتخاب شده باشه و بدون پیشوند نتونه پست رو ارسال کنه و پیشوند جدید هم نتونه ایجاد کنه )

خب از تنظیمات مطالب میتونین تگهای از پیش تعیین شده رو انتخاب کنین که کاربر فقط از میون اونا بتونه انتخاب کنه. بازم میگم نمیشه اجبار کرد که حتما پیشوندی رو انتخاب کنه

در 20 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

و اینکه مثلا پیشوند فیلم قرمز یا سریال آبی و.... هر کدوم از پیشوند ها رنگ جداگونه داشته باشه !

برای این نیاز به استفاده از کدهای css هست مه فردا براتون تو ادامه همین تاپیک ارسال میکنم

در 21 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

الان بنده یه فایل تو بخش دانلود فرستادم و...

ولی یه عکس اون فایل به 4 تا تبدیل شه !

همچین چیزی امکان نداره که خود به خود چهارتا ارسال کنه و تنظیماتی هم برای این مورد وجود نداره. موقع انتخاب برچسبها معمولا اگه با موس عکسو بگیرین و داخل تاپیک قرار بدین ( درگ اند دراپ) این مشکلات پیش میاد سعی کنین پیوستها رو از طریق browse که خودش داره انتخاب کنین

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

واقعا ممنونم ازت !

با نسخه جدید advanced tags prefixes مشکل برچسب ها و پیشوندم به طور کل حل شد !

فقط مورد آخر رو اون عکسه گیر کردم !

نه درگ اند دراپ نکردم و از browse استفاده کردم !

ما میگیم اگه یکی برایه خود پست باشه و یکی دیگش هم برایه تصویر بند انگشتی بازم میشه 2 تا ! که 2 تا دیگش اضافیه !

لینک به دیدگاه

فقط یه سوال دیگ !

وقتی از تو تنظیمات برچسب و پیشوند تالار گفتگو حالت برچسب رو رویه (فقط پیشوند برچسب نگذارید) تنظیم میکنم ، تو سایت هم وقتی میخوام پست بفرستم مشکلی نیست و اون پیشوندی که انتخاب کردم از قبل به طور پیشفرض انتخاب شده و...

اما وقتی همین تنظیمات رو برایه دسته فایل ها میذارم پیشوندی موقع ارسال فایل نمیاد !

چرا !؟

لینک به دیدگاه

اینم حل کردم !

برایه دسته فایل ها قسمت حالت برچسب رو رویه به ارث میبرند (استفاده از تنظیمات عمومی) گذاشتم اوکی شد !

لینک به دیدگاه

فقط این موضوع الان خیلی رو مخمه !!

یه عکس آپلود میکنم خودش خودکار 2 تا میشه !

xx.png.dcf55c61d0910270e4e2580b64a93237.png

من اینو فقط آپ کردم !

https://forum.ariamv.ir/uploads/monthly_2021_05/Elementor-Pro.jpg.4d84d969b8f8c228f2700876db8649cc.jpg

اما خودکار اینو درست کرده !!!!!

https://forum.ariamv.ir/uploads/monthly_2021_05/Elementor-Pro.thumb.jpg.91048a5f6a79ed9158c4f12e687dbfb1.jpg

نمیدونم داستان این thumb چیه واقعا !

حتی عکس تو انجمن هم پیوست میکنم یه فایل اصلی آپلود میشه یه فایل دیگم ک thumb داره تو آدرسش ! تو قسمت فایلا هم همینه !

چرا اینجوریه !؟

اگه بخام فقط همون یه عکس اصلی آپلود شه باید چیکار کنم !؟

رو زنفورو بودم اینجوری نبود اصلا !

و اینکه اون آدرسایی که خودش قبل و بعد اسم عکس اضافه میکنه چیه !؟

مثلا اون 2 تا آدرس که دادم اسم عکسه Elementor-Pro.jpg بود !

اما ببین چقد اسم و... خود به خود به قبل و بعدش اضافه کرده !

اگه راهنماییم کنی چطور این مشکلو حل کنم یا افزونه ای چیزی هست واسه جلوگیری از تغییر اسم فایل یا عکس و جلوگیری از چند تا آپلود نشدن فایل بهم معرفی کنی یا روش حل مشکلو بهم بگی واقعا ممنون میشم !

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام مجدد

دلیل آپلود شدن تصاویر نشون دهنده مشکل از انجمن ساز نیستش و من تا حالا همچین گزارشی از کاربرا ندیده بودم. 

الان من تو انجمنتون یه پست تستی با دو تصویر ارسال کردم که بدون مشکل ارسال شد و حتی تو پیوستهای خودمم نگا کردم دوتا بودن. 

اگه تو هاست میبینین که بیش از دوتا تصویری که من ارسال کردم وجود داره مشکل میتونه از سمت سرورتون باشه. 

در ضمن اینم بگم که اگه تو تاپیکها چهارتا تصویر آپلود کنین و فقط دوتاشو داخل تاپیک پیوست کنین چون دوتای باقی مونده هم آپلود شدن در جمع یعنی شما چهارتا باید داشته باشین و این مشکلی نیست و شما باید بعد آپلود تصاویرهای اضافی رو که نمیخواین داخل پستها استفاده کنین پاک کنین. 

در رابطه با اضافه شدن کاراکترهای اضافی در اسم تصاویر باید بگم که خود ips میاد تو ادامه تصاویری که یک اسم دارن اینارو اضافه میکنه

لینک به دیدگاه

الان اون 2 تا تصویری که آپلود کردی تو هاستم شده 4 تا !

00.png.56484625295afd2ddfeafaf9a574c24b.png

میتونه مشکل از این باشه که من از زنفورو به آی پی اس تبدیل کردم !؟

یا افزونه ای برای جلوگیری از این نیست !؟

و اینکه تو تنظیمات خود آی پی اس چیزی واسه تنظیم کردن نیست !؟

لینک به دیدگاه

مشکلم اینه که مثلا xx رو پیوست و آپلود کردم !

این xx یه عکسه !

ولی تو هاستم تبدیل به دوتا عکس میشه !

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
در 20 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

میتونه مشکل از این باشه که من از زنفورو به آی پی اس تبدیل کردم !؟

نه فکر نمیکنم. برای تست این موضوع میتونید تو یه ساب فولدر یا ساب دامین یکنسخه خام انجمن رو نصب کنید و ببینید مشکل هست یانه. کع اگه مشکلی نبود میشه گفت مشکل از تبدیل شماست.

در 22 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

یا افزونه ای برای جلوگیری از این نیست !؟

همچین افزونه ای من تا حالا ندیدم. یعنی وجود نداره

در 22 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

و اینکه تو تنظیمات خود آی پی اس چیزی واسه تنظیم کردن نیست !؟

نه. فقط میشه مسیر ذخیره سازی رو تنظیم کردکه کجا ذخیره شه

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین