رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

دانلود پوسته Catmunity Light Theme (+ ویژه IPS 4.6.x)

سجاد محمدرضائی

پست های پیشنهاد شده

پوسته Catmunity Light Theme (+ ویژه IPS 4.6.x)

به درخواست @Arash.Ranjbar عزیز و به دلیل ریستور بکاپ و پاک شدن فایل این پوسته، مجددا تاپیکش رو ارسال میکنم، باشد که جملگی رستگار شویم! :4:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

درود دوستان، وقتتون بخیر

خب من تصمیم گرفتم پوسته ای که دو سه روزی میشه که روش کار کردم و به نظر خودم چیز جالبی هم در نهایت از کار در اومدش رو هم اینجا برای استفاده شما دوستان و عزیزان قرار بدم، امیدوارم که سلیقه من مورد پسندتون باشه 😉

پوسته Catmunity Light Theme در واقع همون پوسته (پیش فرض) خود IPS هستش که یه سری تغییراتی که مشاهده میکنین درش اعمال شده تا از اون حالت کسل کننده و بی روح در بیاد (البته از نظر من) 😅

نکته بعدی اینکه تصمیم دارم نسخه تیره همین پوسته (یا همون Catmunity Dark Theme) رو هم اگر وقت شد با شما به اشتراک بگذارم برای علاقه مندان به حالت شب! (البته اگر استقبال شد!) 😄

اینم اضافه کنم که من سعی نکردم زیادی شلوغ کاری کنم، صرفا مد نظرم بود که یه پوسته سبک و همه **** کلمه فیلتر شده **** پسند و تا حدودی هم متفاوت تر از پوسته پیش فرض خود IPS بشه، که امیدوارم اینچنین شده باشه البته! 😍

فونت وب وزیر رو به صورت پیش فرض روی این پوسته قرار دادم، البته در صورت تمایل میتونین فونت دلخواه خودتون رو اعمال کنین (آموزشش تغییر فونت هم داخل انجمن جستجو کنین موجوده)

و اینکه دو مورد Badge یا نشان هم در پوسته قرار دادم بدین صورت کرد که (به اسکرین شات پروفایل کاربری مراجعه کنین) :

• وقتی کاربری روز تولدش باشه، البته در صورتی که تاریخ تولدش رو در بخش نمایه وارد کرده باشه، پیام تبریک شما در پروفایلش در قالب یک نشان نمایش داده میشه
  • یک نشان هم به صورت پیش فرض برای گروه کاربری شماره 4 یا همون مدیریت کل اعمال شده، البته شما میتونید مشابه این کار رو برای سایر گروه هایی که تمایل دارید انجام بدید (آموزش این مورد هم داخل انجمن قرار داده شده، جستجو کنین)

در آخر یه سری باگ ها و مشکلاتی که در حالت راست چین و زبان فارسی در نسخه 4.6 وجود داشته، مثل اون بخش پیشرفت کسب رتبه ها (Rank Progress) فیکس شدند

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

📋 آموزش نصب پوسته :

پنل ادمین > شخصی سازی > ظاهر (پوسته ها) > اضافه کردن (دکمه سبز رنگ بالا سمت چپ) > بارگذاری دستی (manual upload) > فایل xml. پوسته رو بارگذاری کنید > بعدی > چند ثانیه صبر کنید عملیات پردازش تموم بشه > تمام

📋 اطلاعات (درباره) پوسته :

• نسخه پوسته : v1.0.0
  • هماهنگ با نسخه : IPS 4.6.x
  • کپی رایت نداره!
  • رایگانه!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 0
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین