رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×
 • سیستم هشدار

     (0 امتیاز)

  Support

  معرفی سیستم هشدار

  نسخه آتی انجمن Invision شامل یک ویژگی جدید هیجان انگیز است که برای همه در دسترس است.

  اعلام سیستم هشدار 🚨

  سیستم هشدار ابزار جدیدی برای مدیران انجمن برای برقراری ارتباط با کاربران خود است. مواقعی پیش می آید که یک مدیر انجمن باید اطلاعات را به یک کاربر یا گروهی از کاربران اعلام کند.

  سیستم هشدار جدید راه‌های متعددی را برای تعامل با کاربران تکی یا گروه‌های چند عضوی با پیامی ارائه می‌کند که باید قبل از تعامل بیشتر با انجمن، تایید و یا رد شود.

  در اینجا چند نمونه از زمانی که یک مدیر انجمن می تواند از سیستم هشدار برای اعضای تکی استفاده کند آورده شده است:

  اقدامات مدیریتی یک مدیر یک موضوع را جابجا می کند و می خواهد به شروع کننده موضوع اطلاع دهد که موضوع منتقل شده است و چرا.

  از هشدارها جلوتر باشید یکی از کاربران نظری را ارسال کرده است که یک امتیاز هشدار را توجیه نمی کند و همچنین نباید پیام خصوصی را تضمین کند. شما می خواهید با مهربانی دستورالعمل های انجمن را به آنها یادآوری کنید.

  مدیران انجمن ممکن است بخواهند اطلاعاتی را برای کل گروه عضو ارسال کنند. این ممکن است برای هشدار دادن به آنها در مورد محدودیت های جدید، یا اطلاع رسانی تغییرات پشتیبانی و غیره.

  در اینجا چند نمونه از زمانی که یک مدیر انجمن می تواند از سیستم هشدار برای گروه ها استفاده کند، آورده شده است:

  به روز رسانی دستورالعمل های انجمن

  پس از بررسی و به‌روزرسانی دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط خدمات خود، می‌توانید هشداری را برای همه گروه‌های عضو مورد نظر ارسال کنید و تغییرات را تشریح کنید تا آنها آگاه شوند. از آنجایی که پیام باید قبل از هر گونه تعامل بیشتر با انجمن نادیده گرفته شود، می توانید مطمئن شوید که قبل از ارسال هر پست دیگری خوانده شده است.

  anon-alert.thumb.png.864f83041cef785a61ed8f96ea963d3e.png

  پیام خوش امد گویی

  برای بهبود تقویت بین کاربران و انجمن، ممکن است بخواهید به همه اعضای جدید پیام خوشامدگویی بفرستید تا خود و تیمتان را معرفی کنید، همراه با برخی از اطلاعات مفید برای کمک به استقرار آنها.

  personal-alert.thumb.png.ddd7b9ce0dd58e7f85f3a0e921d03a45.png

  یادآوری

  تغییر دائمی مرتبط با حساب را به گروهی یادآوری کنید، مثلاً اشتراک آنها در حال کاهش/افزایش است.

  انجمن های جدید اضافه شد

  پس از مشورت با انجمن خود، می‌خواهید چند حوزه بحث جدید را برای اعضای VIP خود اضافه کنید. اکنون می توانید هشداری را برای اعضای آن گروه ارسال کنید تا به آنها اطلاع دهید که انجمن های جدید کجا هستند و هدف آنها چیست.

  بیا حرف بزنیم

  متوجه می شوید که یک عضو بزرگ انجمن روز بدی را سپری می کند. به جای دستیابی به ابزارهای تنبیهی، می‌توانید هشداری برای آن‌ها ارسال کنید که قبل از اجازه به ادامه مشارکت در انجمن، باید به آن پاسخ دهند.

  personal-alert.thumb.png.ddd7b9ce0dd58e7f85f3a0e921d03a45.png

  اینها فقط چند نمونه هستند؛ البته، عملکرد هشدارها دارای انعطاف‌پذیری زیادی است.

  هشدارها از کنترل پنل مدیران مدیریت می شوند.

  mod-cp.thumb.png.280d51149e1a85d791fb2cc57e27ffad.png

  بیایید نگاهی به مناطق مختلفی که می توان پیکربندی کرد بیندازیم.

  form.thumb.png.e91a48b75a4beb9b85b1f08764653fe0.png

  تاریخ

  هر هشدار یک تاریخ شروع دارد و این تاریخ می تواند در آینده باشد. این به ویژه در صورتی مفید است که رویدادی در راه است که می خواهید به نمایش بگذارید. شما می توانید به صورت اختیاری تاریخ انقضا را تنظیم کنید تا هشدار فقط برای اعضایی که بین تاریخ شروع و پایان بازدید می کنند ارائه شود. همچنین می‌توانید برای استفاده‌هایی مانند پیام خوش‌آمدگویی، آن را به‌طور نامحدود اجرا کنید.

  ارسال به

  این بخش به شما امکان می دهد ارسال به یک کاربر یا به یک یا چند گروه را انتخاب کنید. اگر به گروه‌ها ارسال می‌کنید، می‌توانید با انتخاب ارسال به همه افرادی که در حال حاضر ثبت نام کرده‌اند و به اعضای جدید هنگام ثبت‌نام، قابلیت تحویل را بیشتر تنظیم کنید، یا می‌توانید فقط اعضای جدید را هدف قرار دهید (به طور دقیق، اعضایی را هدف قرار می‌دهد که پس از ثبت نام تاریخ هشدار)، این گزینه برای هشدار پیام خوش آمدید ایده آل است.

  به عنوان خودتان یا ناشناس ارسال کنید

  می توانید انتخاب کنید که هشدار به صورت ناشناس یا از طرف خودتان ارسال شود. مواقعی وجود دارد که می خواهید یک تماس شخصی داشته باشید و زمان هایی وجود دارد که به یک هشدار بیشتر در سبک سیستم نیاز دارید، شاید زمانی که به روز رسانی دستورالعمل ها را مطلع می کنید. یا اگر پیام عمومی است یا می‌خواهید از اعضای تیم خود محافظت کنید، هشدار را به صورت ناشناس ارسال کنید.

  پاسخ ها

  اگر انتخاب می‌کنید که هشدار را شخصاً ارسال کنید، می‌توانید به عضو اجازه پاسخ دهید، عضو را مجبور کنید برای رد کردن هشدار پاسخ دهد یا توانایی پاسخ را حذف کنید. برای پیام خوشامدگویی، احتمالاً می‌خواهید به پاسخ‌هایی اجازه دهید که پس از آن یک پیام شخصی جدید بین شما و عضو ایجاد می‌کند.

  ما سیستم را به گونه‌ای ساخته‌ایم که بسیار انعطاف‌پذیر باشد تا طیف وسیعی از کاربردها را پوشش دهد، جایی که می‌خواهید مستقیماً با یک عضو یا گروهی از اعضا درگیر شوید و مطمئن باشید که آنها قبل از هرگونه تعامل بیشتر در جامعه هشدار را دیده‌اند. هشدارها را می توان برای تقویت سوار شدن، آگاه کردن بخش‌های انجمن شما در مورد ویژگی‌ها و تغییرات جدید هیجان‌انگیز یا حتی ایجاد یک گفتگوی باز پس از یک اقدام تنبیهی مانند داشتن مهلت ارسال پست استفاده کرد.

  این ویژگی در تمامی پلتفرم‌ها به انجمن Invision 4.7 می‌آید.

  1489200021_CleanShot2022-05-27at13_58.42@2x.thumb.png.5aabffdbbe3eaff60692e8659418d6ae.png

  • تشکر 1

  بازخورد کاربر

  مهمان
  این مطلب از هم اکنون برای عدم ارسال نقد بسته شد.

  هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


×
×
 • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین