رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

مشکل در رابطه با تغییر زبان

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید !

تازه میخاستم از یه سری امکانات که فعال کردم تست بگیرم دیدم وقتی کاربر جدید عضو میشه زبان پیش فرضش انگلیسیه !

حتی زبان انگلیسی رو فقط واسه ادمین هم انتخاب کردم بازم دوباره تست گرفتم دیدم مشکل پابرجاس !

چه راه حلی واسه پیش فرض کردن زبان فارسی پیشنهاد میکنین !؟ ( اینم بگم که زبان فارسی الان خودش پیش فرض هستش ، و اینکه تو قسمت زبان / تنظیمات / شناسایی خودکار زبان کاربر / رو هم فعال هم غیر فعال کردم بازم تاثیری نداشت ! البته وقتی فعال میکنم زبان سایت واسه کاربر مهمان هم انگلیسی میشه ! )

پیشاپیش ممنون از شما !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

این مشکل شما از خیلی وقت پیش رو همه نسخه ها بوده و هست و هرکیم بگه مشکل پیشفربض سازی رو تو کدهاش حل کردم دروغ محضه. من خودم اومدم تو هسته یک تابعی اضافه کردم برای این مشکل ولی باعث کندی انجمن میشد و بعضی وقتها هم انجمن time out میشد و ضریب منفی تو گوگل میخورد.

راه حلی که خودم دارم ازش استفاده میکنم اینکه تو بخش زبان ها از تنظیمات شناسایی زبان رو غیر فعال کنی بعدش زبان فارسی رو به عنوان زبان پیشفرض کاربران انتخاب کن. بعدش زبان فارسی رو ویرایش و تیک گزینه زبان پیشفرض رو بزن.

در این حالت زبان فارسی به حالت قفل شده در میاد.

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

اگه زبان فارسی رو انجمنت به عنوان زبان پیشفرض فعال باشه و تو گوگل آنالیز تست بگیری mobile friendly خطا میده ولی اگه رو حالت انگلیسی باشه گوگل به عنوان بهینه شده تلقی میکنه و امتیاز سئو خوبی بهش میده.

خواستم اینو بگم که بودن یا نبودن زبان انگلیسی برای ما فارسی زبانان معنی نداره چون کاراییش برای ما تعریف شده نیست :20:

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

راه حلی که خودم دارم ازش استفاده میکنم اینکه تو بخش زبان ها از تنظیمات شناسایی زبان رو غیر فعال کنی بعدش زبان فارسی رو به عنوان زبان پیشفرض کاربران انتخاب کن. بعدش زبان فارسی رو ویرایش و تیک گزینه زبان پیشفرض رو بزن.

راه حلی هم که خودم تازه باهاش برخوردم این بود که :

زبان فارسی رو پیش فرض کردم ، زبان انگلیسی رو برا یه گروه کاربری متفرقه ( که الکی خودم درست کردم ) انتخاب کردم و بعد زبان فارسی رو برا همه گروه ها ثبت کردم !

با این روش الان چند بار خودم یوزر درست میکنم و لاگین میکنم و بعدش حذف میکنم دوباره درست میکنم و لاگین میکنم زبانش همش فارسیه و انگلیسی نمیشه !

فک کنم این روش فعلا جواب میده !

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

اگه زبان فارسی رو انجمنت به عنوان زبان پیشفرض فعال باشه و تو گوگل آنالیز تست بگیری mobile friendly خطا میده ولی اگه رو حالت انگلیسی باشه گوگل به عنوان بهینه شده تلقی میکنه و امتیاز سئو خوبی بهش میده.

خواستم اینو بگم که بودن یا نبودن زبان انگلیسی برای ما فارسی زبانان معنی نداره چون کاراییش برای ما تعریف شده نیست :20:

یعنی ببین همه جا باید تو سری خور باشیم :23:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

بزار یه چیز دیگه ای بگم که برگات بریزه. 

چندتا از بخشهای ادمین رو حالت راستچین از کار میفتن که مجبوری رو حالت چپچین بزاری تا اون حالت برات نمایش داده بشه

الان برو داخل ادمین و از بخش مدیریت فهرستها یه منو با حالت باز شونده بساز ببین میشه یا نه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

الان برو داخل ادمین و از بخش مدیریت فهرستها یه منو با حالت باز شونده بساز ببین میشه یا نه

اره برام بدون مشکل باز میشه !

قسمت فعالیت ها / جریان فعالیت های من / این فهرست باز شونده که رو زبان فارسی و انگلیسی بدون مشکل باز میشه !

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
در 30 دقیقه قبل، AriaMv گفته است :

اره برام بدون مشکل باز میشه

باز شدنش که میشه ولی نمیشه زیر منوهاشو اضافه کرد

لینک به دیدگاه

آهااا !

تازه منظورتو گرفتم !

آره وقتی رو منویی که باز شوندس کلیک میکنی کلا صفحه سفید میشه !!

اولین بار 2 روز سرش کلید بودم بعد یهو اتفاقی زبانو عوض کردم دیدم رفت توش و میشه اضافه کرد :24:

خب باز کجاها با زبان فارسی مشکل داره !؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین