رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×
 • اعلان بروزرسانی های جدید برای Clubs و Activity Streams

     (0 امتیاز)

  Support

  اگر یادتون باشه در نسخه 4.6 ما ویژگی هایی همچون دستاوردها، ادغام Zapier، برنامه وب و اعلان های Push Notification، ارسال ناشناس، محتوای حل شده، قابلیت نشان دادن زمان پاسخ تیم مدیریت، داشبورد جدید سلامت، بهبود هرزنامه ها و موارد دیگر رو اضافه کردیم.

  backend.gif.b90987f4cf7be57b0271b8db3b60390e.gif

  گسترش عملکرد کلوپ بسته

  کلوپ هایی با دسترسی های "بسته" انعطاف پذیری بیشتری نسبت به گذشته دارند.

  اگر یادتون باشه در کلوپهای بسته کاربران برای دسترسی به تمامی بخش های کلوپ باید عضو اون کلوپ میشدند ولی الان با این که کلوپ ها بسته هستند ولی کاربران همچنان میتوانند بدون عضویت به بخش های گالری، تالارها و... دسترسی داشته باشند.

  برای مثال صاحب کلوب میتواند یک صفحه فرود ایجاد کند تا کاربرانی که هنوز به کلوپ ملحق نشده اند بتوانند این صفحه را مشاهده کنند. این حالت در کلوپ های بسته میتواند یک ویژگی محسوب شود چونکه کاربران برای پیوستن به کلوپ و خرید اشتراک و سایر موارد مشتاق میشوند. یا اصلا میتوان بخشهایی را برای مشتاق شدن بیشتر کاربر برای پیوستن باز نگه داشت.

  تصویر زیر گویای گفته های ماست:

  image.thumb.png.123741c559ada71d2c6ea6183d3c2a2f.png

   

  مشترک شدن در فعالیتهای جریان

  هرگز از کاربران خود غافل نشوید! اعضای یک انجمن اکنون می توانند در هر جریان فعالیت پیش فرض یا سفارشی (به استثنای جریان همه فعالیت ها) مشترک شوند و اعلان های ایمیل روزانه یا هفتگی را با مجموعه ای از محتواهایی که ممکن است از دست داده باشند دریافت کنند.

  as.thumb.png.2bbbe74ea39b82c45751a69ded3ce3cb.png

  این امر به ویژه برای اعضایی که اغلب از محتوا استفاده می کنند مفید است. با عضویت در یک جریان فعالیت، کاربران موارد مهم و مورد علاقه خود را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت میکنند.

  مدیران انجمن این اختیار را دارند که تعداد فعالیتهای عضویت کاربران را محدود کنند. مدیران انجمن این اختیار را دارند که تعداد فعالیتهای عضویت کاربران را محدود کنند. دلیل اینکار این است که کاربرانی که در بیشتر موراد مشترک شده اند و مدت زمانی زیادی از آخرین بازدید آنها میگذرد دیگر ایمیلهای اشتراک به آنها ارسال نمیشود و این عمل تا زمان بازدید مجدد آنها متوقف خواهد شد. این کار به نظر شما خوب نیست؟

  backend.gif.b90987f4cf7be57b0271b8db3b60390e.gif

   

  کلوپ سلامت:

  ما اخیراً یک کلوپ سلامت جدید راه اندازی کردیم که عضویت تو اون رایگان هستش و برای همه کاربران در دسترس است. این یک فرصت عالی برای شماست که با سایر مدیران انجمنها در صنعت و همچنین تیم خود از طریق روش مهم سلامت جسمی و روحی ارتباط برقرار کنید. لطفاً از این کلوپ برای تکیه بر یکدیگر برای پشتیبانی، مشاوره، پرسیدن سوالات و به اشتراک گذاشتن موفقیت ها و اشتباهات سلامتی خود استفاده کنید. این محیط هرچقدر هم که دوست داشتنی به نظر برسد، افزایش رفاه عمومی شما را به یک مدیر انجمن بهتر تبدیل می کند و در نهایت انجمن خودتون رو به طور کلی ارتقا می بخشید.

  ویژگی های جدید Club and Activity Stream در ماه سپتامبر 2021 در دسترس قرار می گیرد.

  سوالات؟ نظرات؟ بازخورد؟ خود را برای ما بنویسید - ما دوست داریم از شما بشنویم!

   

  icpreview.png.e66b251a5e10999474eec8f191dd96c2.png

  • تشکر 1

  بازخورد کاربر

  مهمان
  این مطلب از هم اکنون برای عدم ارسال نقد بسته شد.

  هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


×
×
 • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین