رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

 

 More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.More
 • غیرفعالسازی اینباکس

     (0 امتیاز)

  Support

  صندوق ورودی پیام رسان انجمن خودتون رو کنترل کنید.

  تاپیکها، پاسخ‌ها و بررسی‌ها روشهای باورنکردنی برای تعامل با اعضای انجمنتون هستند، اما گاهی اوقات یک گفتگو باید به صورت خصوصی انجام بشه.

  پیام رسان داخلی انجمن Invision یک سیستم قدرتمند است که به کاربران این امکان رو میده که مستقیماً در انجمن شما به کاربر یا گروهی از کاربران پیام خصوصی بدهد.

  با این حال، اجازه دسترسی نامحدود به کاربران خود می تواند صندوق ورودی انجمن شما را پر کند. مواقعی پیش میاد که ممکنه برای دریافت پیام های جدید فضای کمی بخواهید. به عنوان مثال، زمانی که شما…

  • به مسافرت رفتین
  • بر روی پروژه ای کار میکنین
  • نیاز به یک لحظه استراحت

  در حال حاضر، تنها گزینه شما غیرفعال کردن کل سیستم پیام رسانی است. البته این موثر است، اما به این معنی است که نمی توانید با پیام های موجود جواب دهید یا به سایر اعضا پیام دهید.

  ما یک راه حل پیدا کرده ایم!

  Invision Community 4.7.0 به شما اجازه می دهد تا با غیرفعال کردن صندوق ورودی، کنترل دقیق تری بر روی پیام رسان خود داشته باشید.

  مزیت این کار این است که می توانید مکالمات موجود را ادامه دهید و مکالمه را با دیگران شروع کنید و در عین حال از ارسال پیام مستقیم یا از طریق سیستم هشدار به شما (به جز کارکنان) جلوگیری کنید.

  1398655853_CleanShot2022-06-03at13_03.37@2x.png.540b5197fb7a459441757ea6683a0e96.png

  لینک "غیرفعال کردن پیام رسان من" با "غیرفعال کردن صندوق ورودی من" جایگزین شده است. پنجره اخطار نشان می دهد که این عمل چه کاری انجام می دهد.

  1421768872_CleanShot2022-06-03at13_03.05@2x.thumb.png.9ea4e8ca2d87f034c613ae475f9c90e5.png

  البته، مدیران همچنان می توانند پیام رسان را به طور کامل برای خود و سایر اعضای انجمن غیرفعال کنند که این امر مانع از دسترسی کامل آنها به پیام رسان می شود.

  ویژگی جدید غیرفعال کردن صندوق ورودی شما، که در انجمن Invision 4.7.0 گنجانده شده است، در آینده نزدیک برای همه در دسترس خواهد بود.

  فکری در مورد غیرفعال کردن ویژگی صندوق ورودی دارید؟ نظر خود را در نظرات با ما در میان بگذارید!


  بازخورد کاربر

  مهمان
  این مطلب از هم اکنون برای عدم ارسال نقد بسته شد.

  هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


×
×
 • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین