رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

آموزش پلاگین نویسی برای IPS

javani

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و مدیران

از دوستان کسایی که تو پلاگین نویسی تخصص دارن خواهشمندم تو انجمن به اشتراک بزارن تا بقیه دوستان هم استفاده کنن!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

در 50 دقیقه قبل، javani گفته است:

از دوستان کسایی که تو پلاگین نویسی تخصص دارن خواهشمندم تو انجمن به اشتراک بزارن تا بقیه دوستان هم استفاده کنن!

@javani عزیز من واقعیتش رو بخواین خیلی دوست دارم تجربیات خودمو و چیزای جدیدی که یاد میگیرمو اینجا به اشتراک بزارم تا بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن و مشکلاتی که براشون پیش میاد رو راحتتر بتونن حل کنن. ولی بعضی از کاربران هستن که خوبی بهشون نیومده و از این آموزشها سو استفاده میکنن و در اختیار مدیران سایر انجمن قرار میدن. یادمه آخرین آموزشی که در مورد نحوه ساخت صفحه bug tracker بود و خودم برای یادگیریش یه ماه وقت گذاشته بودم رو به درخواست یکی از کاربرا تو انجمن منتشر کردم و متاسفانه چند روز بعد سردر از انجمن دیگه ای در آورد. آموزش ساختشم تو سایت مرجع نگاه کنین خیلی گنگو نامفهومه و کلی توضیح داده

الان یه هفته ای میشه که خودم شروع به پلاگین نویسی کردم و دارم چیزای جدیدی هم یاد میگیرم و امیدوارم بتونم با پلاگینهایی که مینویسم مشکلات کاربرامو حل کنم. کارایی که من اینجا انجام میدم همش عام المنفعه هستن و هیچ سودو منفعتی برای بنده ندارن.

حالا شما دوست عزیز هرچقدر هم برنامه نویس خوبی باشین قطعا تو IPS به مشکلاتی میخورین که برای حل کردنش باید روزها و ماهها وقت بزارین چون IPS کلی متغیر و توابعی داره که باید باهاشون سروکله بزنین تا بفهمین چی به چیه!

حرف آخر بنده اینکه شما هر سوالی دارین بپرسین من تا جایی که بلد باشمو بتونم جوابتون رو میدم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

حرفتون درسته جناب رنجبر و کاملا هم شمارو درک میکنم. 

البته کسایی که اینکارارو میکنن یه عده کاربرای... هستن. همین آدما باعث میشن که بعضیا همه ویژگیهاشون تغییر کنه.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

خلاصه این مشکلات هم هست. یا باید باهاش کنار اومد یا جلوشون وایساد. منم ترجیح میدم دفنسر خوبی باشم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین