رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

مشکل PHP و خطای 500

برو به راه حل حل شده توسط Support ,

پست های پیشنهاد شده

سلام، امروز صبح متوجه شدم که انجمنم بالا نمیاد و ارور 500 میده. رفتم پیش نیاز های راه اندازی انجمن رو دیدم، متوجه شدم که مشکل از PHP هستش (با اینکه اصلا بهش دست نزدم و دیشب تا آخرین لحظه سالم بود).

تنظیمات PHP درسته، اما توی پیشنیاز ها میگه که نسخه PHP 7.4.0 یا بالاتر نیست! و حافظه PHP کمه، در صورتی که روی حداکثر قرار دادم.

image.thumb.png.5add2bdfcef7264636f68aa7ede29c95.png

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 3
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل | موسس سایت
  • راه حل
1 ساعت قبل، MH11 گفته است:

سلام، امروز صبح متوجه شدم که انجمنم بالا نمیاد و ارور 500 میده. رفتم پیش نیاز های راه اندازی انجمن رو دیدم، متوجه شدم که مشکل از PHP هستش (با اینکه اصلا بهش دست نزدم و دیشب تا آخرین لحظه سالم بود).

سلام.

وارد ادمین بشید و در قسمت ساپورت از سایدبار سمت چپ روی گزینه phpinfo بزنین و در صفحه ای که باز میشه گزینه های زیر رو چک بکنین

memory_limit
PHP Version 

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

سلام.

وارد ادمین بشید و در قسمت ساپورت از سایدبار سمت چپ روی گزینه phpinfo بزنین و در صفحه ای که باز میشه گزینه های زیر رو چک بکنین

memory_limit
PHP Version 

سایت باز نمیشد چجوری وارد ادمین میشدم xD

مشکل خود به خود درست شد، عجیب بود.

به هرحال مرسی.

لینک به دیدگاه

• تیم مدیریت

این تاپیک بدلیل یافتن راه حل از سوی کاربر، قفل شده است. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید لطفا تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین