رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

صفحه سفید و بالا نیامدن انجمن

برو به راه حل حل شده توسط ُSharon V ,

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دیشب انجمن اوکی بود الان باز میکنم بالا نمیاد و صفحه سفید لود میشه به چه دلیل؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام.

طبق خطایی که تو کنسول نشون میده مشکل شما خطای 500 هستش که باید به پشتیبان هاستتون تیکت بزنین

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

سلام.

طبق خطایی که تو کنسول نشون میده مشکل شما خطای 500 هستش که باید به پشتیبان هاستتون تیکت بزنین

میگن طبق بررسی های لازم ارور سایت :

Fatal error: During class fetch: Uncaught ParseError: syntax error, unexpected ':', expecting ')' in /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Content/Reactable.php:548 Stack trace: #0 [internal function]: IPS\IPS::autoloader('IPS\\Content\\Rea...') #1 /home/codenett/forum.codenett.ir/applications/forums/sources/Topic/Topic.php(24): spl_autoload_call('IPS\\Content\\Rea...') #2 /home/codenett/forum.codenett.ir/init.php(754): require_once('/home/codenett/...') #3 [internal function]: IPS\IPS::autoloader('IPS\\forums\\Topi...') #4 [internal function]: spl_autoload_call('IPS\\forums\\Topi...') #5 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Dispatcher/Front.php(254): is_subclass_of('IPS\\forums\\Topi...', 'IPS\\Content\\Sea...') #6 /home/codenett/forum.codenett.ir/init.php(932) : eval()'d code(22): IPS\Dispatcher\_Front->init() #7 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Dispatcher/Dispatcher.php(110): IPS\Dispatcher\indisposable_hook_C_DispatcherFront->init() #8 /home/codenett/forum.codenett.ir/index.php(13): IPS\_Dispatcher::i() #9 in /home/codenett/forum.codenett.ir/applications/forums/sources/Topic/Topic.php on line 24

همچین چیزی هست حالا دیگه نمیدونم واقعا

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

بی زحمت لاگهای خطای ثبت شده تو هاست رو هم قرار بدین.

این فایل زیر رو هم تو مسیر نصب آپلود کنین ببین چه مواردی چک نمیخورن!

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

بی زحمت لاگهای خطای ثبت شده تو هاست رو هم قرار بدین.

این فایل زیر رو هم تو مسیر نصب آپلود کنین ببین چه مواردی چک نمیخورن!

فایل رو میگه مجاز نیستین دانلود کنید

لینک به دیدگاه

در 2/18/2023 در 11:18 AM، Arash.Ranjbar گفته است:

image.thumb.png.ef5e307832131ce0fddeb73425b5c4f8.png

عذرخواهی میکنم من این ips رو کامل حذف کردم دوباره میخوام نصب کنم فایل هاشو میریزم وارد آدرس میدم ارور میگیرم اون اسکریپتی هم که دادین اجرا کردم همه چیز اوکی بود سبز بود

لینک به دیدگاه

سلام

یکبار کش مرورگر رو حذف کنید درست میشه

من الان بررسی کردم و تا مرحله اطلاعات وارد کردن دیتابیس و نام کاربری و رمز رفتم

https://forum.codenett.ir/admin/install/index.php?controller=serverdetails

با تشکر یاحق

لینک به دیدگاه

• راه حل
20 دقیقه قبل، ircfc گفته است:

سلام

یکبار کش مرورگر رو حذف کنید درست میشه

من الان بررسی کردم و تا مرحله اطلاعات وارد کردن دیتابیس و نام کاربری و رمز رفتم

https://forum.codenett.ir/admin/install/index.php?controller=serverdetails

با تشکر یاحق

عزیز من مشکل ورژن php بود حل کردم همین الان واسه همین لود شده واستون ممنون از پیگیریتون

لینک به دیدگاه

• تیم مدیریت

این تاپیک بدلیل یافتن راه حل از سوی کاربر، قفل شده است. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید لطفا تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین