رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

بخندم یا گریه کنم؟ قضاوت با کاربران!

Support

پست های پیشنهاد شده

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

اول تصویر زیر رو نگا کنین:

Firefox_Screenshot_2023-07-19T06-25-49.184Z.png

امروز یکی از کاربرام اینو برام فرستاده و گفته که دارن پشت سرت حرف میزنن....

حیف که دستم تو فضای مجازی محدوده وگرنه خوب جوابایی بهشون میدادم. کسایی که تو اون انجمن منو میشناختن میدونن که من دزدی بلد نیستم اونم چه برسه به اینکه بخوام زحمتهای یکی دیگه رو به اسم خودم بزنم. از اونجایی که من خودم زبان انگلیسی تدریس میکنم کلا اومدم و بسته فارسی ساز رو از اول ترجمه و ویرایش کردم.

دزدی آثار کار من نیست ولی اگه دهن باز کنم میگم که این شما بودین که بعد از بن کردن من کلیه آموزشهام و فایلهای پولیمو به اسم خودتون و همکارانتون زدین.

کاربران خبره ای مثل @CHRIS-7 @MR-K4SR3 @Mohammad Mz  وبنده رو به جرم اینکه انجمن پشتیبانی راه اندازی کردیم از انجمنتون بن کردین و انداخین بیرون. ولی اینو ندونستین که با رفتن ما انجمنتون میخوابه مثل الان.

اینجوری که ما داریم حرف میشنویم خیلی خوشحالم میکنه و روزی هزار بار خدارو شکر میکنم که دارم این روزهارو میبینم و به پیشرفت خودم و دوستام افتخار میکنم چون اینها نشانه های پیشرفت هستن. :113:

موفق و پایدار باشید!

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 0
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین