رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

انجمن سازی با شباهت کامل به IPS

AriaMv

پست های پیشنهاد شده

سلام !

داشتم تو سایتایه خارجی میچرخیدم و... انجمن سازا رو میدیدم به یه انجمن ساز برخوردم که یعنی خوده IPS بود !

عکس پنلش :

en-core.png.c901f0c6a522fa32f789d6823e675f3c.png

دوستانی که میخاین دمو و امکانات و... ببینید میتونید از لینک و یوزر زیر استفاده کنید !

دمو انجمن : https://0772d9.woltlab-demo.com/

پنل ادمین : https://0772d9.woltlab-demo.com/acp/

یوزر : demo

پسورد : 8fr3c6vdrf

میشه گفت امکانات خوبی داره !

ولی واقعا این افزونه ش :

https://pluginstore.woltlab.com/file/2727-themenstarter-filme/

میشه گفت حرف نداره و خیلی بدرد من میخوره واسه انجمن فیلمم و...

کسی یه همین چیزی با این قابلیت ها برا IPS سراغ نداره !؟

برا IPS هم میدونم هست اما مثه این کامل نیست و برا نسخه 4.5 چیزی پیدا نکردم من !

نظر اساتید راجب این انجمن ساز چیه !؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

من با این انجمن کار کردم و اوایل قرار بود با دوستان پشتیبانیشو بزنیم ولی امکانات و محدودیتهای خاصی نسبت به سایر انجمن سازها داره. مثلا پلاگین هاش محدودا. توسعه دهنده هاش کم پیدا میشن.

ولی جای پیشرفت زیادی داره. طبق ادعایی که سازنده هاش دارن زیاد طول نمیکشه که طرفداراش زیاد میشن

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

من با این انجمن کار کردم و اوایل قرار بود با دوستان پشتیبانیشو بزنیم ولی امکانات و محدودیتهای خاصی نسبت به سایر انجمن سازها داره. مثلا پلاگین هاش محدودا. توسعه دهنده هاش کم پیدا میشن.

ولی جای پیشرفت زیادی داره. طبق ادعایی که سازنده هاش دارن زیاد طول نمیکشه که طرفداراش زیاد میشن

خیلی هم خوب !

ولی اگه میزدید خیلی به نظرم خوب میشدا خیلییییی !

چون هیچ **** کلمه فیلتر شده **** هنوز این انجمن سازو جا ننداخته و... میتونستین اولین نفر باشید و به اسم خودتون بخوره و ثبت کنید ! ( بازم میگم کاش میزدید ! )

چون از نظر بنده سه انجمن ساز XenForo و IPS و WoltLab برتر فعلی هستن !

دیگه دوره vBulletin و MyBB و.... بقیه تموم شده !

شایدم میبینی خیلی از سایتا الان رو XenForo هستن تا IPS به خاطر اینه که سازنده هایه vBulletin بعد از جدایی رفتن XenForo رو زدن به همین امر همه میگن چون اینا زدن و... آینده XenForo خیلی روشن تر از بقیه انجمن ساز هاست ! ( که منم یه همچین فکری میکنم ! ) برایه اینکه XenForo سیستم vBulletin رو مغلوب کنه هرکاری در توانش هست رو میکنه و...! همین رقابته و حس انتقام خودش باعث یه آینده روشن میشه !

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین