رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

پر شدن دیتا

پست های پیشنهاد شده

سلام دیتابیس من به شدت داره پر میشه چیکار کنم جلوگیر کنم هر روز 20 الی 30 مگ پر میشه هیچ چیزی به جز متن ارسال نمیشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما، وقت بخیر

بیشتر حجم دیتابیس مربوط به ثبت لاگ ها هستش دوست عزیز

بهتره از پنل ادمین، تنظیمات مختلف مربوط به مدت زمان ثبت و نگهداری لاگ ها رو به میزان چشم گیری کاهش بدید

با اینکار حجم دیتابیس شما کاهش پیدا میکنه، البته من تخصص زیادی در زمینه دیتابیس ندارم

امیدوارم این گفتار کمک کننده بوده باشه برای شما

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام. 

در ادامه توضیحات دوستمون @سجاد محمدرضائی باید بگم که بیشتر هاستها استیبل نیستن و بعضی از شرکتهای ارائه دهنده هاست برای اینکه بخوان پولی به جیب بزنن میان حجم دیتابیس یا فضارو دستی زیاد میکنن که کاربر مجبور شه هاستشو ارتقا بده

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، نودهشتیا نودهشتیا گفته است :

سلام دیتابیس من به شدت داره پر میشه چیکار کنم جلوگیر کنم هر روز 20 الی 30 مگ پر میشه هیچ چیزی به جز متن ارسال نمیشه

وارد بخش php my admin سی پنل هاست شده و دیتابیس انجمن را از سمت چپ انتخاب کرده و سپس روی گزینه size بالای ستون کلیک کنید تا بیشترین حجمی که جدول مدنظر حجم گرفته است را نمایش دهد اگر اسم جدول core_output_cache بود روی گزینه empty بزنید و اوکی کنید تا کش ها رو پاک کنه چون عمده مشکلات پرشدن حجم مربوط به همین تیبل یا جدول داده هست که با پاک کردنش هیچ اتفاق خاص یا مشکلی در انجمن صورت نمیگیره.

اما قبل از این کارها بک آپ تهیه کنید تا احیانا با مشکل مواجه نشوید. و تصویر زیر نمونه ایی از دیتابیس وردپرس هست که بدانید به چه صورت میباشد.

spacer.png

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین