رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

درخواست راهنمایی در مورد تنظیمات گروه کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و استاید

عزیزان  آموزشی در رابطه با تنظیمات گروه کاربری نیاز دارم اگه توی انجمن قرار بدین و ماندگار بشه که چه بهتر اگه هم سورس خارجی دارین بازم ممنون میشم... 

و اما مشکلی ک دارم اینه ک من الان چندتا گروه کاربری دارم مثلا مدیر و همکار و کاربر عادی میخوام ده تا گروه ثانویه ایجاد کنم برای بخش های مختلف انجمنم و در واقع گروه کاربری مثلا مدیر یا همکار هیچ فرقی با کاربر عادی نداشته باشه (جز اینکه یک رنگ متمایز دارن) و در عوض گروه کاربری ثانویه میزان دسترسی و امکانات اون مدیر رو تعیین بکنه (مدیر مثلا بخش یک فقط بتونه تو بخش خودش و در حد اختیارات بخش یک عمل کنه و در بقیه بخش ها مثل یک کاربر عادی باشه جز اینکه رنگ متمایزی داشته باشه)(قبلا توی ویبولتین دقیقا عین این مورد رو داشتم و خیلی بهش نیاز دارم اما توی ips جای اختصاصی برا تعریف گروه ثانویه ندیدم جز اینکه توی بخش اصلی گروه های کاربری میای گروه های مورد نظر رو درست میکنی و توی پروفایل مدیر یا همکار میری گروه ثانویش رو از بین همون گروه های کاربری ک ساخته شده انتخاب میکنی. 

ممنون میشم در این مورد یه راهنمایی کامل بکنین 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل | موسس سایت

سلام. 

اجازه بدین من یه آموزش جامع در انجمن منتشرمیکنم. 

در رابطه با مشکلتون باید بگم که تو ips نمیشه به یه مدیر اختیاراتی داد که فقط بتونه تو یه بخش فعالیت کنه. در حالت کلی شما گروههای کاربریتونو ایجاد میکنم همراه با ثانویه ها. مثلا ده تا گروه کاربری میسازین که سه تاش اصلی هستن و بقیش ثانویه. بعدش بر حسب مدیریتی که خودتون داریت تعیین میکنین که کدوم کاربر هم تو گروه ثانویه باشه و هم اصلی. 

در رابطه با تالارها میتونین تو تنظیمات هر دسته تالارمشخص کنین که مدیر این بخش کی باشه

کاراتون رو پیش ببرین هرجا مشکل داشتین بپرسین یا با دسترسی من براتون انجام میدم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

ممنونم آرش جان هر جا مشکلی باشه مزاحم میشم... 

منتظر آموزش کامل و جامع هم هستم مطمئنم ب درد خیلیا میخوره 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین