رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

مشکل عجیب تاریخ تولد یکسان (۹۲/۰۳/۰۴) برای همه کاربران و همه گروه های کاربری!

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان، وقتتون بخیر @Arash.Ranjbar

ما با یک مشکل خیلی عجیب مواجه شدیم! در مقابل تاریخ تولد همه کاربران همه گروه های کاربری، بدون درج هیچ مقداری!، به صورت پیش فرض تاریخ ۹۲/۰۳/۰۴ ثبت شده است! (حتی اون باکس های انتخاب مقادیر هم نمایش داده نمیشه!)

این مشکل رو ما روی لوکال هاست نسخه 4.6.6 نداریم! فقط روی سرور و هاست اینطوریه! به نظرتون مشکل از کجاست؟ و چه کاری باید برای فیکس این مشکل انجام بدیم؟

توجه : این مشکل فقط روی زبان فارسی وجود داره! وقتی زبان سیستم رو به انگلیسی تغییر میدیم مشکل حل میشه!

• روی پوسته دیفالت IPS و سایر پوسته ها همین مورد وجود داره!
  • نسخه آی پی اس ما : 4.6.6 (امروز عصر از نسخه 4.6.5.1 به نسخه 4.6.6 با موفقیت ارتقا دادیم)
  • نسخه پی اچ پی : 7.4.22 و 8.0.9 (روی هر دوی این نسخه ها مشکل همچنان وجود داره و تست کردیم)
  • آدرس سایت مون هم : https://sciscr.net

https://ipsfarsi.com/file-server/attachments/monthly_2021_09/BD.png.8b20174b5053e501d9e62dd75e0a116d.png

ویرایش شده در توسط سجاد محمدرضائی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 5
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

سجاد جان اگه یادت باشه این مشکل رو نسخه های قبلی بود و باید شمسی ساز نصب میکردی تا این مشکل حل بشه. تو نسخه 4.6 که قرار بود ریلیز بشه من به پشتیبانی سایت مرجع پیام دادم و مشکلاتشو بیان کردم و اونام خوشبختانه این موارد رو حل کردن.

حتی یادمه بعد از فیکس کردنشون تاریخ درست شده بود (میلادی)

برای اینکه این مشکل حل بشه باید تو هسته یکسری توابع اضافه کنی کا با راست چین شدن تاریخ همچنان تغییر نکنه. من خودم این مورد رو انجام دادم ولی بعد بالا آوردن انجمن خطای سینتاکس میده و انجمن بالا نمیاد بعدش هم بیخیال شدم. ولی حتما یه راه حلی براش وجود داره که پیگیرش میشم

در 17 دقیقه قبل، سجاد محمدرضائی گفته است :
  • سخه آی پی اس ما : 4.6.6 (امروز عصر از نسخه 4.6.5.1 به نسخه 4.6.6 با موفقیت ارتقا دادیم)
  • نسخه پی اچ پی : 7.4.22 و 8.0.9 (روی هر دوی این نسخه ها مشکل همچنان وجود داره و تست کردیم)

تاریخ تولد اصلا ربطی به این موارد نداره

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

سلام آرش جان، وقتت بخیر عزیز

عه راست میگی، الان قضیه ش رو یادم اومد، من فکر میکردم مشکل رو کامل حل کردند :4:

در 11 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

تاریخ تولد اصلا ربطی به این موارد نداره

بله صحیح، محض ارائه اطلاعات ذکر کردمشون :4:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

@سجاد محمدرضائی

سلام مجدد.

سجاد جان من قراره لایسنس قانونی خریداری کنم و به صورت قانونی انجمن داشته باشم که برای اینکار اومدم از یکی از کاربرام که اهل یونان هستش اطلاعات حساب کاربریش رو درخواست کردم و اونم بدون هیچ سوالی بهم داد. بعدش رفتم این مشکل تاریخ تولد رو تو بخش پشتیبانی مطرح کردم در جوابی که بهم دادن:

Im not seeing any issues when I test on my end with this, adding it on my profile. Could I confirm if its here, or if its on registration? Also, please ensure you check this on a default unaltered theme & language pack, with all 3rd party items disabled

طلق این راهنمایی من همه کارارو انجام دادم. ماهم میدونیم که تو حالت LTR همه چی بسیار خوب کار میکنه و هیچ شکی نیست. برای اینکه ببینم مشکل از حالت RTL هستش یا نه اومدم یه فایل زبان ایجاد کردم و چیدمانش رو گذاشتم روی راست به چپ و اومدم این مورد رو تست کردم و دیدم همه چی اوکی هستش. حالا سوالی که پیش میاد اینکه آیا فارسی ساز ما مشکل داره یا نه؟ قطعا که مشکل از فارسی ساز هستش. دلیلشم احتمال میدم که یکسری رشته ها یا ترجمه نشدن و یا نباید ترجمه میشدن. تو فارسی ساز انجمن خودم من تقریبا میتونم بگم که99.99 درصد رشته هارو ترجمه کردم به جز این ایموجی ها.

حالا باید بگردیم دنبال اینکه مشکل از چیه

اگه سرنحی گیر آوردی اینجا به شتراک بزار

برای تست اینکه ببینی مشکل از فارسی ساز هستش از پایین صفحه زبان رو روی ss بزار و برو پروفایلت رو ویرایش کن میبینی که تاریخ تولد درست کار میکنه

لینک به دیدگاه

درود آرش عزیز، وقتت بخیر @Arash.Ranjbar

اینکه لایسنس قانونی رو خریداری کنی و داشته باشی که واقعا خیلی عالیه و خبر خوبیه آرش جان، اینطوری میشه دیگه تمام مشکلات و باگ هایی که وجود داره حالا چه در حالت راستچین و ... بهشون گزارش داد و مشکلات رو با وسواس بیشتری بررسی و حل کنن

تازه یه مزیت دیگه ای هم که داره میتونیم ایده ها و ویژگی ها و قابلیت هایی که مد نظر خودت هستش یا حالا من یا دوستان (ما کاربران) تو انجمن اینجا مطرح میکنیم رو شما در سایت مرجع مطرح کنی، حتما از این ایده ها مستقیما یا غیرمستقیم در نسخه های آینده IPS استفاده خواهند کرد

مثلا همین ایده های ذخیره تاپیک/نوشته/... و لیست کاربران منشن کرده در موضوعات و ... که تو تصویر پیوست مشاهده میکنید رو من برای Matt در قالب پیام خصوصی ارسال کردم ولی هنوز چند هفته اس که پیام رو ندیده و نخونده! :4:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

اما در مورد مشکلی که مطرح کردم، دقیقا همین حرف شماست، منم تصور میکنم مشکل از بسته فارسی ساز باشه، حالا کجا و چی فارس ساز مشکل داره رو نمیدونم حقیقتا، چون در حالت LTR که زبان انگلیسی هستش این مشکل اصلا وجود نداره

بله حتما، امیدوارم زودتر متوجه بشیم مشکل این موضوع از کجاست

تصویر پیوستی :

https://s18.picofile.com/file/8433366976/Save_Mentions.png

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

من فعلا تا لایسنس رو خریداری کنم با این اکانت دوستم تا جایی که میتونم مشکلات رو به پشتیبانی میگم تا بلکه حل شن. 

تو انجمن یه تالار هم برای این موضوع ایجاد میکنم تا هرکی خواست ایده ها و باگهارو گزارش کنه تا به سایت مرجع منتقل کنیم. 

در مورد اون دکمه بوکمارک فکر کنم برنامشو من دارم ولی نمیدونم رو نسخه جدید کار کنه یا نه. 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین