رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

[پیشنهاد] : اضافه شدن ویجت پیش فرض نمایش «همه» تاپیک های یک یا چند تالارگفتگوی خاص

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان، وقت شما بخیر

یه ایده نسبتا متفاوت و جدید به ذهنم رسیده، اونم اینه که یک ویجت پیش فرض IPS داشته باشیم که « همه ی ارسالات یک یا چند تالارگفتگوی انتخابی » رو برای کاربران نمایش بده

تو تصویر جزئیات کاملا مشخصه، از آرش جان @Arash.Ranjbar میخوام مثل دفعات قبلی در این مورد تو بخش قابلیت ها و ویژگی های جدید سایت مرجع تاپیکش رو بزنه، به این امید که تو ورژن های جدیدتر این قابلیت رو داشته باشیمش :

https://s4.uupload.ir/files/a_widget_with_the_ability_to_display_all_topics_in_selected_forums_dsn3.png

ویرایش شده در توسط سجاد محمدرضائی
دلیل ویرایش
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آرش جان این تصویر زیر رو پیوست تاپیکت در سایت مرجع کن (پست بالا رو نمیشد ویرایش کنم) :

یا هم اینکه میشه به همین ویجت های پیش فرض Post Feed و Topic Feed اون تنظیمات on/off بودن نمایش « همه » رو اضافه کنند، که اینطوری بهتر میشه و نیازی به اضافه کردن ویجت مجزا نیستش

https://s4.uupload.ir/files/a_widget_with_the_ability_to_display_all_topics_in_selected_forums_0nut.png

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام. 

ایده های خوبی هستن. حتما پیگیر میشم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

ممنون از پیگیریت آرش جان :53:

با همین فرمون پیش میریم به سوی طرح ایده های جذاب بیشتر و بهترتر! :4:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سجاد من از حرفات اینطوری برداشت کردم.

خب ما به طور پیشفرض همین قابلیت رو داریم که تو بلوک خوراک موضوع میتونیم انتخاب کنیم که آخرین ارسالهای کدوم تالارها نمایش داده بشه و تعداد نمایش رو هم تنظیم کنیم ولی بدی که این ویجت پیشفرض میتونه داشته باشه اینکه نمیشه مشخص کرد که از یه تعداد به بعد رو صفحه بندی کن مثلا تنظیم کرد که 10 تا 10 صفحات رو شماره گذاری کن.

در مورد ایده تو باید بگم که اگه حرفی که من زدم عملی بشه دیگه نیازی نیست که بگیم all یا همه موضوعات این تالارهارو نمایش بده چون وقتی بشه تعداد رو در بالاترین حد گذاشت قطعا شامل تمامی ارسالهای تالارهای انتخاب شده میشن.

باز بتونی بیشتر توضیح بدی میتونم راحتتر منم منظورمو به سایت مرجع برسونم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

این موردی که شما هم میگی خوبه اما ببین آرش جان ما دو تا ویجت پیش فرض Post Feed و Topic Feed رو همین الان روی سیستم IPS داریم که از بخش تنظیمات این ویجت میایم تالار (تالارهای) مد نظرمون رو انتخاب میکنیم و میگیم که بیا مثلا 5 مورد آخر رو نمایش بده! (در این حالت فقط 5 مورد آخر رو نمایش میده و تمام)

این ایده جدید من در واقع همون ویجت های پیش فرض Post Feed و Topic Feed هستند با این آپشن اضافی که اگر admin اومد و اون تیک فعالسازی «نمایش همه» رو فعال کرد و مقدار نمایش تعداد رو مثلا روی 8 تنظیم کرد، اون وقت « همه » تاپیک های اون تالار(تالارهای) انتخابی در قالب این بلوک (ویجت) نمایش داده بشه، یعنی در صفحه 1 تعداد 1-8 اول، در صفحه 2 تعداد 9-16 و تا انتها (هر چقدر تاپیک وجود داشته باشه) در واقع چیزی که مهمه اینه که بیاد همه تاپیک ها رو به صورت صفحه صفحه شده نمایش بده (در واقع مثل اون حالت نمایش Fluid: A simpler dynamic listing topics with a forum filter box تالارها هستش)

چیزی که من از منظور شما متوجه شدم اینه که مثلا تعریف کنیم که بیاد مثلا 100 تا تاپیک آخر رو نمایش بده و در هر صفحه هم مثلا 10 تا رو به صورت Ajax نمایش بده و ...، اینم ایده بدی نیست ولی خب به نظر من اگر یه آپشن ساده فعال/غیرفعال کردن نمایش همه (کامل) رو داشته باشیم خیلی خیلی بهتره

به صورت کلی بخوام بگم میشه ویژگی (( اضافه کردن آپشن نمایش «همه» تاپیک بصورت صفحه صفحه شده تا انتها ))

https://s4.uupload.ir/files/a_widget_with_the_ability_to_display_all_topics_in_selected_forums_p6rq.png

لینک به دیدگاه

درود آرش جان @Arash.Ranjbar ، لطفا این شات جدید رو هم به اون تاپیکت در سایت مرجع اضافه کن بی زحمت (بخاطر اضافه شدن آپشن انتخاب نمایش پیش فرض فید پست ها و تاپیک ها) :

پوزش، یکی یکی یادم میاد که چی اضافه بشه بهتره و اینا :4:

https://s4.uupload.ir/files/a_widget_with_the_ability_to_display_all_topics_in_selected_forums_kciv.png

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین