رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

تنظیم تاریخ دستی برای اشتراک کاربر ویژه

پست های پیشنهاد شده

درود

من از وی بی به IPS انتقال دادم ولی چون در وی بی کاربر پس از پرداخت تاریخ شروع و پایان ویژه داره در IPS بعداز انتقال این تاریخ ها صورت نگرفته

لطفا نحوه تنظیم دستی تاریخ اشتراک برای هر کاربر را اعلام کنید مثلا کاربری 2 ماه از اشتراکش مانده باید بصورت دستی تغییر بدیم در غیر این صورت همه کاربرا یکسال دیگه تمدید میمانند

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت

سلام کاربر گرامی،

سوال یا مشکل شما دریافت شده است و چون هیچ یک از اعضای تیم پشتیبانی در حال حاضر آنلاین نیستند به تاپیک شما بعد از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد!

توجه داشته باشید که پاسخ به موضوعات فنی ممکن است مدتی طول بکشد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

,
لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

احتمال میدم این مشکل شما بخاطر اینکه زمان سرور چون با لوکال فرق میکنه اینطوری شده.

به حر حال برای تنظیم دستی دوتا راه حل دارین که یکیش استفاده از دیتابیس هستش و یکیش هم ادمین.

از ادمین وارد بخش پلن های اشتراک بشین. شما تو این صفحه میتونین پلنهای اشتراک رو مشاهده کنین که تو هر کدوم چند نفر فعال و چند نفر غیر فعال هستن. روی اونایی که فعال هستن کلیک کنین بعدش لیست کاربران فعال این پلن رو براتون میاره و از گزینه ذره بین که جلوی هر اسم کاربر قرار داره باید این تغییرات دستی رو اعمال کنین. برای اینکار روی همین علامت کلیک کنین و از قسمت بالا دکمه ویرایش رو بزنین و تاریخ پایان رو مشخص کنین

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

اشتراک ها از وی بی منتقل نمیشن

فقط گروه کاربری انتقال پیدا میکنه که باید بصورت دستی یک اشتراک جدید ساخته و کاربران رو انتقال بدم

من موارد شما رو چک کردم ولی جایی برای تنظیم تاریخ نبود

اگر مقدوره تصویرشو ارسال کنید

سپاس

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
در ۱ ساعت قبل، avangcom گفته است:

اشتراک ها از وی بی منتقل نمیشن

فقط گروه کاربری انتقال پیدا میکنه که باید بصورت دستی یک اشتراک جدید ساخته و کاربران رو انتقال بدم

من موارد شما رو چک کردم ولی جایی برای تنظیم تاریخ نبود

اگر مقدوره تصویرشو ارسال کنید

خب اگه اشتراکها منتقل نمیشن شما نمیتونید مواردی که من گفتم رو انجام بدین مگر اینکه:

شما ابتدا عین همون پلن های اشتراک که در وی بی داشتین رو تو IPS هم بسازین بعدش دستی کاربران رو به پلنها اضافه کنین.

Firefox_Screenshot_2021-11-07T10-05-35.258Z.png

مثل تصویر بالا بعد اینکه اشتراکهاتون رو با تاریخهای دلخواه و مبالغ دلخواه ایجاد کردین از طریق گزینه + میتونین کاربران مدنظرتون رو بهش منتقل کنین

لینک به دیدگاه

من میخوام به مثلا به کاربر avang تاریخ عضویتشو تغییر بدم

مثلا آغاز رو از 11/6/2021 به 2/9/2021 تغییر بدم و همینطور اتمام رو

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
در 28 دقیقه قبل، avangcom گفته است:

من چک کردم جایی برای درج تاریخ نداره

مگه شما موقع ایجاد پلن مشخص نمیکنین که این اشتراک چند ماهه هستش؟ شما موقع ایجاد پلن در قسمت قیمت طبق تصویر زیر مدت پلن رو مشخص میکنین و کاربر به محض خرید از همون روز اشتراکش فعال میشه.

Firefox_Screenshot_2021-11-07T11-19-16.045Z.png

شما تو IPS نمیتونین مشخص کنین که از این تاریخ تا فلان تاریخ اشتراک ایجاد بشه.

حالا بعد اینکه پلنهاتون رو ساختین طبق توضیحات قبلی کاربر هارو اضافه میکنین و طبق توضیحات زیر میتونین تاریخ پایانش رو دستی تغییر بدین

در 3 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

از ادمین وارد بخش پلن های اشتراک بشین. شما تو این صفحه میتونین پلنهای اشتراک رو مشاهده کنین که تو هر کدوم چند نفر فعال و چند نفر غیر فعال هستن. روی اونایی که فعال هستن کلیک کنین بعدش لیست کاربران فعال این پلن رو براتون میاره و از گزینه ذره بین که جلوی هر اسم کاربر قرار داره باید این تغییرات دستی رو اعمال کنین. برای اینکار روی همین علامت کلیک کنین و از قسمت بالا دکمه ویرایش رو بزنین و تاریخ پایان رو مشخص کنین

در 33 دقیقه قبل، avangcom گفته است:

من میخوام به مثلا به کاربر avang تاریخ عضویتشو تغییر بدم

برای تغییر تاریخ عضویت باید از دیتابیس اقدام کنین و ادمین نمیشه کاری کرد

لینک به دیدگاه

ببینید کلا متوجه منظور من نشدید

من در وی بی یه کاربر vip دارم که 2 ماه از عضویتش از یکسال باقی مانده

چون تاریخ ها تبدیل نشدن بهمراه پنل کاربری پس باید کاربر رو بصورت دستی وارد کنم اگر دستی وارد کنم که شما گفتید مجدد کاربر یکسال تمدید میشه بجای 2 ماه

من در اینجا میخوام به این کاربر 2 ماه اشتراک بدم تا پس از دوماه از کاربر ویژه خارج بشه (این یک مثال هست و تاریخ ها و مدت زمان ها متفاووت هستند )

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
در 2 ساعت قبل، avangcom گفته است:

چون تاریخ ها تبدیل نشدن بهمراه پنل کاربری پس باید کاربر رو بصورت دستی وارد کنم اگر دستی وارد کنم که شما گفتید مجدد کاربر یکسال تمدید میشه بجای 2 ماه

متوجه منظورتون شدم.

ببینین شما الان میدونین اون کاربرانی که دوماه از اشتراکشون مونده دقیقا تو چه تاریخی تموم میشن. مثلا فرض بکنیم تو تاریخ 2021/12/30 تموم میشه خب وقتی کاربری که دو ماه از اشتراکش مونده رو شما طبق روش من به پلن یکسال اضافه کنین بعدش میتونین از لیست کاربرانی که تو طرح یکساله اضافشون کردین تاریخ اتمام رو دستی تغییر بدین و تاریخ رو به عقب بکشونین

خیلیم چیز گنگی نیست که نتونین درک کنین

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین