رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

حمایت مالی

پست های پیشنهاد شده

سلام، توی یک انجمن IPS دیدم که حمایت مالیشون یکم فرق میکنه و یسری امکانات جالب داره.

مثلاً هرکسی که حمایت مالی کرده باشه مانند تصویر زیر یک عنوان حامی مالی در postbit میاد واسش:

image.png.8dc1d6ffc11df156783a3263c550a518.png

و اینکه توی صفحه اصلی ویجت برترین حامیان مالی رو اضافه کردند و لیست حامیان مالی به ترتیبِ مبلغ از زیاد به کم لیست شده.

میخواستم بدونم افزونه ای اپلیکیشنی چیزی هست که این قابلیتارو داشته باشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 7
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تصاویر ارسال شده

• تیم مدیریت

سلام کاربر گرامی،

سوال یا مشکل شما دریافت شده است و چون هیچ یک از اعضای تیم پشتیبانی در حال حاضر آنلاین نیستند به تاپیک شما بعد از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد!

توجه داشته باشید که پاسخ به موضوعات فنی ممکن است مدتی طول بکشد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

,

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

سلام. 

این قابلیتهایی که گفتین به طور پیشفرض وجود ندارن ولی من برنامشو دیدم یجایی. اجازه بدین پیداش کنم براتون اینجا قرار میدم

راستی آدرس انجمن رو اینجا یا پیام خصوصی ارسال کنین تا ببینم اسم برنامش چیه تا بتونیم پیدا کنیم

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

برنامشو پیدا کردم.

این همون برنامه ای هستش که شما میخواین وای این برنامه برای نسخه ۴.۵ هستش و نمیدونم رو آخرین نسخه جواب میده یا نه ولی میتونین تست و بررسی کنین

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

برنامشو پیدا کردم.

این همون برنامه ای هستش که شما میخواین وای این برنامه برای نسخه ۴.۵ هستش و نمیدونم رو آخرین نسخه جواب میده یا نه ولی میتونین تست و بررسی کنین

ممنونم، من این برنامه رو نصب کردم اما دوتا مشکل داره، اول اینکه توی postbit نمینویسه که حامی مالی هستم و دوم هم اینکه واسه روش پرداختش نمیتونم زرین پال رو اوکی کنم، یعنی روش پرداختش با روش پرداخت انجمن جداست.

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

حامی مالی در پست بیت رو میشه ردیف کرد ولی اینکه با زرین پال کار نمیکنه بحثش جداست که باید طراح برنامه این ویژگی رو لحاظ کنه و عملا از طرف من کاری بر نمیاد

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

حامی مالی در پست بیت رو میشه ردیف کرد ولی اینکه با زرین پال کار نمیکنه بحثش جداست که باید طراح برنامه این ویژگی رو لحاظ کنه و عملا از طرف من کاری بر نمیاد

خب جدا از اون برنامه، میشه بدون اون برنامه کاری کرد که هرکسی حمایت مالی کرده باشه واسش حامی مالی توی پست بیت بنویسه؟

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

خب شما میتونین مبالغ متعددی در بخش فروشگاه برای حمایتهای مالی ایجاد کنین که وقتی کاربر یکیشو خریداری کرد بره تو گروه حمایت مالی که ساختین و تو پست بیت هم نمایشش بده ولی با اینکار دیگه ابزارکی نمیشه ایجاد کرد

دستی هم میتوننی کسایی که حمایت مالی انجام دادن رو به گروه حمایت مالی انتقال بدین یا گروه ثانویه اش رو به حمایت مالی تغییر بدین

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین