رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

آپدیت انجمن

برو به راه حل حل شده توسط Support ,

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید من انجمنم نسخه 4.6 هست و میخوام آپدیت کنم به 4.7 یا همون آخرین نسخه اما نمیدونم از کجا دانلود کنم و فارسی سازش اصلا هست یا نه و  اینکه ارور های زیادی داره انجمن میده که امیدوارم بخاطر ورژنش باشه مثلا کاربران نمیتونن ثبت نام کنن و ارور میده میگه مشکلی پیش آمده هست ممکنه کمکم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 8
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• مدیر کل | موسس سایت

سلام

1. در رابطه با آپدیت میتونین آخرین نسخه رو از همینجا دانلود و بروزرسانی کنین و فارسی سازش هم تو همین انجمن موجود هستش!

2. در رابطه با خطاهای انجمنتون باید بگم که باید تمامی موارد بررسی بشه تا ببینیم مشکل از چی هستش.

من الان تو انجمنتون ثبت نام کردم ولی خطا داد اگر میتونین لاگ خطای داخل مدیریت رو اینجا قرار بدین تا بررسی کنم ببینم مشکلش چیه!

نکته: تا مشکل خطاهاتون بررسی نشده اقدام به بروزرسانی نکنین!

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

سلام

1. در رابطه با آپدیت میتونین آخرین نسخه رو از همینجا دانلود و بروزرسانی کنین و فارسی سازش هم تو همین انجمن موجود هستش!

2. در رابطه با خطاهای انجمنتون باید بگم که باید تمامی موارد بررسی بشه تا ببینیم مشکل از چی هستش.

من الان تو انجمنتون ثبت نام کردم ولی خطا داد اگر میتونین لاگ خطای داخل مدیریت رو اینجا قرار بدین تا بررسی کنم ببینم مشکلش چیه!

نکته: تا مشکل خطاهاتون بررسی نشده اقدام به بروزرسانی نکنین!

رخداد نگاشت های سیستمی

رخداد نگاشت توسط یک مهمان ثبت شده است (Guests)

IPS\Http\Request\CurlException: https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify
Resolving timed out after 10000 milliseconds (28)
#0 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Http/Request/Curl.php(422): IPS\Http\Request\_Curl->_execute()
#1 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Http/Request/Curl.php(317): IPS\Http\Request\_Curl->_executeAndFollowRedirects('POST', Array)
#2 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Helpers/Form/Captcha/Invisible.php(67): IPS\Http\Request\_Curl->post(Array)
#3 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Helpers/Form/Captcha.php(149): IPS\Helpers\Form\Captcha\_Invisible->verify()
#4 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Helpers/Form/FormAbstract.php(167): IPS\Helpers\Form\_Captcha->getValue()
#5 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Helpers/Form/FormAbstract.php(147): IPS\Helpers\Form\_FormAbstract->setValue(true)
#6 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Helpers/Form/Captcha.php(70): IPS\Helpers\Form\_FormAbstract->__construct('captcha_field')
#7 /home/codenett/forum.codenett.ir/applications/core/modules/front/system/register.php(434): IPS\Helpers\Form\_Captcha->__construct()
#8 /home/codenett/forum.codenett.ir/applications/core/modules/front/system/register.php(194): IPS\core\modules\front\system\_register::buildRegistrationForm(NULL)
#9 /home/codenett/forum.codenett.ir/applications/core/modules/front/system/register.php(105): IPS\core\modules\front\system\_register->_registrationForm(NULL)
#10 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\core\modules\front\system\_register->manage()
#11 /home/codenett/forum.codenett.ir/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#12 /home/codenett/forum.codenett.ir/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#13 {main}

یه چند تایی از اینا اومده از دیشب که تیم خودمونم داشت تست میکرد ما تازه راستش با سیستم IPS آشنایی پیدا کردیم زیاد توش وارد نیستیم

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

شما گوگل ریکپتچارو فعال کردین؟

قالب پیشفرض رو هم فعال کنین تا روی اونم بررسی کنم

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

شما گوگل ریکپتچارو فعال کردین؟

قالب پیشفرض رو هم فعال کنین تا روی اونم بررسی کنم

بله,متاسفانه قالب پیشفرض رو حذف کردیم چون گفتیم به کار نمیاد دیگه!

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
1 دقیقه قبل، ُSharon V گفته است:

بله,متاسفانه قالب پیشفرض رو حذف کردیم چون گفتیم به کار نمیاد دیگه!

اگر مقدور هست دسترسی ارسال کنین بررسی کنم

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
  • راه حل

من بررسی کردم که مشکل شما از ریکپتچا هستش که نمیتونه دامنه شمارو وریفای کنه و timeout بیشتری میگیره.

من این مورد رو غیر فعال کردم که مشکلتون حل شد.

پیشنهاد میکنم چون تازه تاسیس هستین یبار کلا انجمنتون رو پاک و با نسخه نال شده این انجمن راه اندازی کنین تا در آینده به مشکل نخورین.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است:

من بررسی کردم که مشکل شما از ریکپتچا هستش که نمیتونه دامنه شمارو وریفای کنه و timeout بیشتری میگیره.

من این مورد رو غیر فعال کردم که مشکلتون حل شد.

پیشنهاد میکنم چون تازه تاسیس هستین یبار کلا انجمنتون رو پاک و با نسخه نال شده این انجمن راه اندازی کنین تا در آینده به مشکل نخورین.

درسته من خودم چندین ساله برنامه نویسم و وردپرس کارم اما تازه با این CMS اشنا شدم واسه همین یکم به مشکل خوردم و اینکه نسخه نال شدرو از ******* گرفتم ولی خب حدس زدم مشکل داره!

لینک به دیدگاه

• تیم مدیریت

این تاپیک بدلیل یافتن راه حل از سوی کاربر، قفل شده است. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید لطفا تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین