رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

پیشنهاد درباره ادیتور در سایت مرجع

پست های پیشنهاد شده

سلام اقا ارش

خدا قوت و خسته نباشید خوبید؟

چون شما لایسنس دارید میشه در سایت مرجع تاپیک بزنید بگید که الان که داره نسخه 5 اماده میشه از ادیتور نسخه کلاسیک 5 به جای نسخه استاندارد 4 استفاده بکنند

یا اگه امکان نداره قابلیت این رو بذارند موقع اپدیت ادیتور انتخابی باشه چون ادیتور نسخه 5 کارایی و امکاناتش خیلی بیشتر از نسخه 4 هستش و مثل صفحه ورد افیس هستش

و اینکه قابلیت این رو هم اضافه بکنند که خودمون هم بتونیم مواردی که نیاز هستش دانلود و به ادیتور اضافه بکنیم

CKEditor 4 - Download Latest Version

CKEditor 5 - Download Latest Version

مثلا نسخه فول پکیج نسخه 4 با 72 افزونه و تصویر اسان

https://download.cksource.com/CKEditor/CKEditor/CKEditor 4.23.0-lts/ckeditor_4.23.0-lts_full_easyimage.zip

نسخه استاندارد با تمامی افزونه ها

https://cke5-online-builder.cke-cs.com/download/30aejpg0ily4-nohdljl880ze/ckeditor5.zip

یجوری باشه که بتونیم خودمون اصلا اپدیت بدیم یا تغییر بدیم

حالا خودتون یجوری توضیح بدید که شاید قانع شدند از نسخه 5 استفاده بکنند چون ارزشش رو داره

نسخه جدید با اون همه شگفتی یدونه این مورد هم اضافه بشه خیلی عالی میشه

+ به نظر من یه تاپیک بزنید در مورد این که چه مواردی دوست دارید در نسخه IPS5 اضافه بشه تا کاربران مطرح کنند و شما در سایت مرجع تاپیک بزنید :) 

با تشکر یاحق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت

سلام ircfc،
سوال یا مشکل شما دریافت شده است و چون هیچ یک از اعضای تیم پشتیبانی در حال حاضر آنلاین نیستند به تاپیک شما بعد از چند ساعت پاسخ داده خواهد شد! توجه داشته باشید که پاسخ به موضوعات فنی ممکن است مدتی طول بکشد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

با تشکر | انجمن پشتیبانی فارسی IPS

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

درود

من پیشنهادو ارجاع میدم ولی زیاد خوش بین نباش چون اونا طبق سیاست کاری خودشون پیش میرن.

یه پیشنهاد خود من بعد هفتمین آپدیت الان داره اعمال میشه.

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

سلام اقا ارش

گفتم چون نسخه 5 داره نهایی میشه این ادیتور هم به نسخه 5 ارتقا بدند که خیلی عالی میشه

بازم ممنون بابت زحمتی که می کشید

در ضمن در مورد سئو و ایندکس هم اگه میشه مطرح بکنید مثل برنامه ای که الان موجود هستش به سیستم اضافه بشه

SEO Essentials - Applications and Plugins - Invision Community

یا حتی برنامه ای برای برچسب زدن اتوماتیک مثل برنامه که الان هستش به سیستم اضافه بشه چون اکثرا کاربران حتی خود من حوصله تگ گذاری ندارم برای همین همچین برنامه ای باشه خیلی عالی میشه

Advanced Tags & Prefixes - Staff Extensions - Invision Community

(SD) Auto Tagging - Utilities and Stats - Invision Community

یه بخشی بزنید در مورد اضافه کردن امکانات به نسخه های جدید که شاید در اینده اعمال بشه راه اندازی بکنید بدک نیستش

با تشکر یاحق

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
54 دقیقه قبل، ircfc گفته است:

گفتم چون نسخه 5 داره نهایی میشه این ادیتور هم به نسخه 5 ارتقا بدند که خیلی عالی میشه

دست من نیست که. من فقط فیدبک میدم. کاربرای حرفه ای زیادی اونجا هست که اوناهم همین درخواست هارو دارن....

55 دقیقه قبل، ircfc گفته است:

در ضمن در مورد سئو و ایندکس هم اگه میشه مطرح بکنید مثل برنامه ای که الان موجود هستش به سیستم اضافه بشه

ببینید اونا هرچیزی رو نمیتونن اضافه بکنن. دلیلشم اینکه توسعه دهنده ها بیکار میمونن!

57 دقیقه قبل، ircfc گفته است:

یه بخشی بزنید در مورد اضافه کردن امکانات به نسخه های جدید که شاید در اینده اعمال بشه راه اندازی بکنید بدک نیستش

:41:

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

سلام اقا ارش

اتفاقی این تاپیک رو دیدم

https://invisioncommunity.com/forums/topic/474790-v5-news-coming-soon/?do=findComment&comment=2948747

به نظر من بهتره دوستان هم اگه ایده ای دارند یا چیزی حتما مطرح کنند تا اقا ارش زحمتش رو بکشه و در سایت مرجع قرار بده تا شاید در برنامه های بعدی نسخه IPS5 قرار بگیره

با تشکر یاحق

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین