رفتن به مطلب
رونمایی از اولین و قویترین قالب IPS در ایران و در مارکتهای جهانی ×

test title

Please upload image with appropriate resolution.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

More

More

چند سوال از ادمین محترم

تازه وارد

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من به نویسندگی و شعر علاقه دارم و مدتهاست که به دنبال یه انجمن ساز خوب میگردم و بر حسب تصادف با این انجمن ساز آشنا شدم و تعجب می‌کنم که چرا هیچوقت با تمام سرچ هایی که کردم نتونسته بودم با این انجمن ساز آشنا بشم. انجمن شما فوق العاده زیبا و در عین حال کاراست و اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید که از چه قالبی و از چه پلاگین هایی باید استفاده کنم که انجمنی مشابه شما داشته باشم و لطفا بهم بگید که چه نسخه‌ای از این انجمن ساز بهترین و بی‌اشکال‌ترین نسخه هستش.

با تشکر فراوان ازجناب ادمین و سایر اساتید محترم این انجمن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 28
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• مدیر کل | موسس سایت

سلام.

خوشحالم که انجمنم باعث جذب شما شده.

21 ساعت قبل، تازه وارد گفته است:

اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید

من در خدمت هستم. شما بگین به چه مواردی نیاز دارین تا راهنمایی کنم.

از چه قالبی و از چه پلاگین هایی باید استفاده کنم

اینا کاملا بسته به نیاز و سلیقه شما متفاوته.

چه نسخه‌ای از این انجمن ساز بهترین و بی‌اشکال‌ترین نسخه هستش.

حب اصولا همیشه آخرین نسخه بهترینه :113:

IPSforum.ir  astrocat.webp

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۱۸ در 02:41، Support گفته است:

سلام.

خوشحالم که انجمنم باعث جذب شما شده.

من در خدمت هستم. شما بگین به چه مواردی نیاز دارین تا راهنمایی کنم.

اینا کاملا بسته به نیاز و سلیقه شما متفاوته.

حب اصولا همیشه آخرین نسخه بهترینه :113:

ممنون که بزرگواری کردین و جواب دادین. حقیقتش با توجه به اینکه من هنوز با این انجمن ساز آشنایی کاملی ندارم و از طرف دیگه شما استاد هستین و حتما تمام زیر و بم‌های این انجمن ساز رو میدونین لطفا اجازه بدین از تجربه شما استفاده کنم و به توصیه شما عمل کنم. مطمعنا شما بهترین‌ها رو برای انجمنتون انتخاب کردین ( قالب ،پلاگین و سایر موارد ) پس اگه امکان دانلود پوسته و امکاناتی که در انجمن خودتون استفاده کردین تو انجمن وجود داره محبت کنید و راهنماییم کنید که منم از همون پوسته و پلاگین‌ها استفاده کنم. بازم ممنون که به یه کاربر تازه وارد مثل من اینقدر محبت دارید امید وارم روزی بتونم جبران کنم. :53:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

ببینید در خصوص کارکرد با انجمن مطمعن باشین به هیچ مشکلی نمیخورین و مطمعن باشین که این انجمن ساز اولین و آخرین انتخابتون خواهد بود.

در خصوص اینکه من تو انجمن از چیا استفاده کردم باید بگم که قالب من همون پیشفرض خود سیستم هستش منتهی با یکم تغییرات شخصیم. پلاگین ها و برنامه ها هم کاملا بستگی به نیاز شماست و شایدم با توجه به حیطه کاری شما اصلا نیازی بهشون نباشه.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۰ در 00:13، Support گفته است:

ببینید در خصوص کارکرد با انجمن مطمعن باشین به هیچ مشکلی نمیخورین و مطمعن باشین که این انجمن ساز اولین و آخرین انتخابتون خواهد بود.

در خصوص اینکه من تو انجمن از چیا استفاده کردم باید بگم که قالب من همون پیشفرض خود سیستم هستش منتهی با یکم تغییرات شخصیم. پلاگین ها و برنامه ها هم کاملا بستگی به نیاز شماست و شایدم با توجه به حیطه کاری شما اصلا نیازی بهشون نباشه.

بسیار عالی. پس اگه اجازه بدین چند تا سوال دیگه بپرسم. اول اینکه آیا مثل وردپرس برای سئوی بهتر باید پلاگین استفاده کرد یا خیر؟ دوم  اینکه آیا برای بالابردن سرعت انجمن پلاگین کش باید نصب بشه یا تغییرات خاصی در تنظیمات سرور باید انجام بشه  یا اینکه احتیاج به کار خاصی نیست؟ سوم اینکه چطور میتونم "آخرین ارسال‌های انجمن" رو در بالای صفحه ی اول به صورت یه بلاک قرار بدم؟ چهارم اینکه برای چت انجمن کدوم پلاگین رو برای ایجاد اتاق چت پیشنهاد می‌کنین؟ و سوال آخر اینکه برای تغییر فونت فارسی، تاریخ شمسی و پانویس انجمن از چه پلاگین هایی باید استفاده بشه. ممنون از وقتتون ادمین جان

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
46 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است:

اول اینکه آیا مثل وردپرس برای سئوی بهتر باید پلاگین استفاده کرد یا خیر؟

نه نیازی به پلاگین ندارین و خودش با تنظیماتی که در اختیارتون میذاره میتونین سئوشو پیکربندی کنین. البته برای سئو یه برنامه ای تو سایت مرجع بود که بخاطر قیمت بالاش من نسخه رایگانشو تا حالا ندیدم

48 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است:

دوم  اینکه آیا برای بالابردن سرعت انجمن پلاگین کش باید نصب بشه یا تغییرات خاصی در تنظیمات سرور باید انجام بشه  یا اینکه احتیاج به کار خاصی نیست؟

این مورد توضیحاتش مفصله ولی سیستم از این بابت شمارو لنگ نمیکنه و اگر سرور یا هاستتون لایت اسپید داشته باشه بهتر میشه

52 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است:

سوم اینکه چطور میتونم "آخرین ارسال‌های انجمن" رو در بالای صفحه ی اول به صورت یه بلاک قرار بدم؟

از طریق مدیریت ویجتها میتونین ویجت خوراک موضوع رو به صفحه اضافه کنین.

53 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است:

چهارم اینکه برای چت انجمن کدوم پلاگین رو برای ایجاد اتاق چت پیشنهاد می‌کنین؟

chatbox+

53 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است:

سوال آخر اینکه برای تغییر فونت فارسی، تاریخ شمسی و پانویس انجمن از چه پلاگین هایی باید استفاده بشه.

تغییر فونت به صورت دستی هستش و بخواین پلاگینش رو من نوشتم میتونین خریداری کنین. در مورد فوتر یا با کد نویسی یا با پلاگین. در مورد شمسی سازی میتونین از برنامه ای که تو سایر انجمنها گذاتن استفاده کنین

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Support گفته است:

نه نیازی به پلاگین ندارین و خودش با تنظیماتی که در اختیارتون میذاره میتونین سئوشو پیکربندی کنین. البته برای سئو یه برنامه ای تو سایت مرجع بود که بخاطر قیمت بالاش من نسخه رایگانشو تا حالا ندیدم

این مورد توضیحاتش مفصله ولی سیستم از این بابت شمارو لنگ نمیکنه و اگر سرور یا هاستتون لایت اسپید داشته باشه بهتر میشه

از طریق مدیریت ویجتها میتونین ویجت خوراک موضوع رو به صفحه اضافه کنین.

chatbox+

تغییر فونت به صورت دستی هستش و بخواین پلاگینش رو من نوشتم میتونین خریداری کنین. در مورد فوتر یا با کد نویسی یا با پلاگین. در مورد شمسی سازی میتونین از برنامه ای که تو سایر انجمنها گذاتن استفاده کنین

اسم اون پلاگین سئو رو میشه لطف کنین و اینجا بذارین؟ آیا آموزش تغییر فونت در این انجمن وجود داره؟ اسم پلاگین فوتر رو لطف می‌کنین اینجا بذارین ؟ و در مورد شمسی ساز گفتین برنامشو باید از یه انجمن دیگه دانلود کنم میشه اسم اون انجمن رو هم لطفا بگین؟ شرمنده که اینقدر زحمت میدم بهتون

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت
14 ساعت قبل، تازه وارد گفته است:

اسم اون پلاگین سئو رو میشه لطف کنین و اینجا بذارین؟

https://www.ic-essentials.com/files/file/6-seo-essentials/

آیا آموزش تغییر فونت در این انجمن وجود داره؟

بله

اسم پلاگین فوتر رو لطف می‌کنین اینجا بذارین ؟

در مورد شمسی ساز گفتین برنامشو باید از یه انجمن دیگه دانلود کنم میشه اسم اون انجمن رو هم لطفا بگین؟

گوگل کنین پیدا میشه :33:

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Support گفته است:

https://www.ic-essentials.com/files/file/6-seo-essentials/

بله

گوگل کنین پیدا میشه :33:

ممنون از وقتتون ادمین جان:53:

لینک به دیدگاه

• مدیر کل | موسس سایت

اگر خواستین میتونم همه کارا و کانفیگهارو براتون انجام بدم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • ایجاد مورد جدید...

اطلاعات مهم

برای تجربه رابط کاربری بهتر و تعامل بهتر شما با انجمن ما از کوکی ها استفاده میکنیم قوانین